2737
2734
عنوان

نکات باکلاسی و بی کلاسی

12966 بازدید | 70 پست

به عنوان یه بی تجربه ازتون میخوام از رفتار های باکلاس و خانمانه یا بی کلاسی اطرافیان حتی شده یدونه نام ببرید تا اونارو انجام بدم بنظرتون یه خانم باشخصیت چجوریه و اینکه بعد ازدواجم چجوری میتونم پیشرفت داشته باشم تو مهمونیای همکارای همسرم و خانواده همسر چجور رفتار کنم(الان مهمونی نداریم).چجوری باشم که همسرم بم افتخار کنه.چه رفتارایی رو بی کلاسی میدونین لطفا هرکی فقط یدونه بگه چون واقعا نمیخوام درجا بزنم ومیخوام یه تغییراتی تو خودم انجام بدم 

اگر به دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین!          ❤در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سرسنگین باش و زاد حرف نزن زیاد شوخی وسبک بازی درنیار و با همه محترم برخورد کن

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

خودت باش چون شوهرت تورو زمانی انتخاب کرد که خودت بودی

گاه نمیدانی درون انسان چه میگذرد گاه نمیدانی در وجودش چه اشوبی به پاست پس هیچی نگو که به راحتی دل او خواهد شکست خودت انسان باش نه اینکه دیگران به تو یاددهند
2738

یه رفتار چیپی که این روزا تو این هوای گرم بیشتر خودشو نشون میده، استفاده از خیلی زیاد از عطره! بوی عطر و ادکلن زیاد هم دقیقا مثل بوی عرق، زننده س

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
غیبتتت نکنننننننن

اتفاقا دارم رو این کار میکنم 🤦‍♀️دیگ تا حدودی که رو مامانمم تاثیر گذاشتم اونم غیبت کردنی عذاب وجدان میگیره😅

اگر به دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین!          ❤در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.❤

تاپیک خوبیه سیو کردم میام میخونمش 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
سرسنگین باش و زاد حرف نزن زیاد شوخی وسبک بازی درنیار و با همه محترم برخورد کن

اها همینه

گاه نمیدانی درون انسان چه میگذرد گاه نمیدانی در وجودش چه اشوبی به پاست پس هیچی نگو که به راحتی دل او خواهد شکست خودت انسان باش نه اینکه دیگران به تو یاددهند

مهمونی دوستانه نروربطی به کلاس نداره ولی به نفعته

بقیه جاها لبخند داسته باش  کینه از کسی نگیر ولی به کسی زیاد هم بها نده

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706