2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
70 درصد جواب میده این راه مطمین نیست ممکنه کسی بشه ولی شما دختر دار بشی

مگه نمیگن این راه قطعیه؟

پس راه قطعی برای دختر یا پسردار شدن چیه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
خدا

روشهای انسانی و ازمایشگاهی منظورم بود

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بعضی از دکترا مخصوص این کار هستن بدون آی یو ای با تغذیه و یک سری مشاوره ها کمک میکن می تونی کمک بگیری شما هم

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
دکتری میشناسید که ازش نتیجه گرفت باشه کسی

عزیزم من شهرستانم از فامیلهای ما بودن که پسر میخواستن اومدن شد انشالله برای شما هم بشه 

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم

ای وی اف میشه ایو ا تعیین جنسیت نداره زنداداشم انجام داده یه پسر داره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ایناهمش الکیه حالا تواین دوره زمونه پسرچیکارمیکنه که دخترانمیکنن؟بیخیال بابا من خودم ۲تادختردارم خدا ...

سلطنتشون بدون جانشین میمونه 😎😅

با اسی نیستما

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
2706