2737
2734
عنوان

ذکر یا رزاق واقعا جواب میده🤩

14300 بازدید | 22 پست

خانما من یمدته دارم نمازامو کامل میخونم(قبلا نمیخوندم)و روزی سیصد و هشت بار ذکر یا رزاق مییگم دیشب یه مقدار ماسک بابام داد بهم گفت فردا برو بفروش اگه تونسی بازم بهت بدم(بابام تجهیزات پزشکی کار میکنه)/=یه ساعتم نشد  فروختم تا سر کوچم بیشتر نرفتم همونجام پولشو طرف داد تازه یه مقدارم بیشتر داد😐 جز این یه مورد از وقتی این ذکرو میگم اااصلااا نشده پول کم بیارم خیلی پولم با برکت شده

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند

الهی شکر

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ان شاالله همیشه پر برکت باشی کجا میخواستی بفروشی..داخل مترو؟

دستفروش که نیستم

به صورت عمده چون قابل شستشو هست خرازیا و ... میخرن

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
2738
تلفظشو میگی ؟ممنون

رزاق رو ر فتحه داره

الهی 😘چه پاک و معصوم و بی ریایی گلم ❤

ممنون😅😁💓

چرا ۳۰۸تا؟؟؟ شبها واقعه عالیه 

این جا خوندم که سیصد و هشت بار بگی خوبه

ببخشید نفهمیدم کلا عربی رو بلد نیستم بخصوص تلفظ ها مثلا یارَزاق یا رَزاقُ   خونده میشه کدوم ...

ق هیچ حرکتی نمیگیره عزیزم رزاق عادی که تو فارسی هم به کار میره

2706