2737
2734
عنوان

از پدر مادرم متنفرمممم😢😢😢

860 بازدید | 75 پست

دیروز مامانم یه کاری کرد منو ناراحت کرد اومدم بهش بگم چرا اینکارو کردی مثثثل همیشه خودشو انداخت جلو

جلو بابام شیییییر میشه از چی از دهنش در میاد میگه موضوع رو با دروغ عوض میکنه تا بابام دلش بسوزه واسش میدونه بابام منو کتک میزنه جو میداد تا بابام منو بزنه هرررررر چی از دهنش در اومد گفت یعنی یه نفر حرفاشو می شنید میگفت این دشمن خونی توعه نقطه ضعفتو میدونه خب مادرمه بعد تو دعوا میکنه تو سرم زخم زبانش واااای هیچوقت یادم نمیره چقدر منو تحقیر کرد هییییچوقت بابام میزنه فیزیکی اینم با زبانش قلبمو می شکنه جاشون زندگیمو خراب کردن تو سن پانزده سالگی مجبورم کردن با یه باشی ازدواج کنم چون بچه بودم و اینکه بابام اونقدر کتکم زده بود و از اون اول بی مهری دیده بودم اعتماد به نفس نداشتم یعنی گریه میکردم ولی رو حرفم نمیمونم از یه طرف گفتم باهاش ازدواج میکنم شاید از دست اینا راحت شدم....

در صورتی که...

هر کدوم یه دروغ الانم که جدا شدم باز میگن تقصیر خودت بود یعنییییی متنفرم ازشووووووون😭😭😭😭

تو خونه من شام و ناهار میذارم قدر نمیدونن یه لباس خریدنو و منت سر من میذاره هر روز میگه تو هر چی خواستی خریدم بازم زبونت درازه دلشون میخواد تحقیر کنن هیچی نگی....

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند، بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند🙃

مستقل نمیتونی زندگی کنی؟ شرایطش نداری؟

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برگشته میگه مردم هر چی از ذهنشان در میاد میگن بچه تو روشون نگاه نمیکنه تو روانی هستی تو ........

اونوقت هیچی نگی میگه لایه اورگرونم تو پاره کردی همه تقصیر میفته گردن من....

2731

همه پدر و مادرا عزیز و قابل احترامن. شاید روش تربیتیشون درست نباشه اما از صمیم قلب دوستت دارن چون از پوست و گوشت و استخوان خودشون هستی. این یه قانونه و همه عاشق فرزندشون میشن. باید خودتو اصلاح کنی. چی میشه یه جاهایی باب میلشون رفتار کنی تا کم کم باهات بهتر رفتار کنن؟ 

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها
2738
اسی هر جوری هست یه کاری یاد بگیر و خودت برو سر کار. خیلی تو خونه نباش. 

اینا همش سر کارن من تو خونه کارا رو میکنم بازم ناراضی آن....

یادمه یه بتر سر اینکه به داداشت صبحونه ندادی بابام منو کلی کتک زد شونزده سالم بود خب تازه یاد گرفته بودم خیلی روم فشار بود

هیییچوقت بدیاشونو نمی بخشم حالم از جفتشون بهم میخوره

همه پدر و مادرا عزیز و قابل احترامن. شاید روش تربیتیشون درست نباشه اما از صمیم قلب دوستت دارن چون از ...

ههههه 

باب میلشون؟  عزیزم مثل اینکه درست نخوندیا اینا برده میخوان نه بچه میخوان بزنن تو سرم هیچی نگم عقده دارن انگار باید من که همش کتک میزنه واقعا نمیدونم چه اصراری دارید اینا رو خوب جلوه بدید باعث و بانی تمام بدبختیهای من همینو هستن مادر من تا الان باهاش رو راست بودم بعد دیروز داشت جلو بابام میگفت هرررررر گوهی دلت خواسته خوردی که دهن منو بببنده یا بابام پشتش در بیاد منو بزنه

اینا همشون یکی مثل بابای رومینا هستن باورت میشه بابام تازگیا میگفت فک کردی مردم چیکار میکنن باباشون سرشونو میبره....

اینا از حیوون کم ترن

اسی هر جوری هست یه کاری یاد بگیر و خودت برو سر کار. خیلی تو خونه نباش. 

کلاس زبان میرم چند ساله ولی به خاطر درسم که نمیتونم برم سرکار رشتم تجربیه

فامیل ما هم مثل شرایط تو رو داشت به اضافه برادری که نمیذاشت بیرون بره نمیذاشت آب بخوره و کتکش میزد..

بهش گفتم بابات دوستت داره مامانت یادش میده که میزنتت تنها راه نجاتت محبت به باباته.. وقتایی که باهاش تنهایی با زبون نرم خرش کن.. اولش باباش پا نمیداد.. براش جای تعجب داشت دختری که مامان خونه توصیفهای بد تو مغزش کرده بود اینقدر بتونه بابایی باشه و مهربونی کنه.. اینم کم میاورد چون یه عمر چاپلوسی و.. نکرده بود براش سخت بود.. ولی بعد یک سال به حمایت باباش درس خوند لیسانس گرفت ازدواج کرد و الان سر خونه زندگیشه..

مشکل از مامانته.. جای اینکه تعربفتو کنه بدتو میگه.. مردها هم عقل ندارن زور دارن.. بدون فکر حق رو میده به مادرت و کتک میزنه... خودتو تو دل بابات جا کن درس بخون کار پیدا کن خیلی جوونی اینده مال توست به شرطی که راههایی که قبلا رفتی و بن بست بوده رو نری.. راه جدید پیدا کن.. یه ادم جدید بشو .. چرب زبونی باباتو کن.. لج مامانتو در نیار فقط کهر به کارش نداشته باش و باهاش بحث نکن..خواست گیر بده برو اتاق برو بیرون تو حیاط هرجا..جلو چشمش واینستا اونم هی دنده بده به بابات که تو رو بزنه..

2706