2733
2734

بچه ها میشه از تجربه هاتون راجب  نامزدی ،  بله برون یا عقد یا خاستگاربتون بگین یا اگ نظری دارین بگین❤

مراسم انچان ک نیست  نمیگیریم در حد همون درجه ۱فقط

ولی اینک تجربه های همدیگه رو بدونیم خیلی خوبه بنظرم

اونم تو این استرس بازار و معلوم نبودن اینک این اوضا تا کی هست😔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واسه این موقعیت کرونا... مراسما چجوری باشه چ کارا کنیم که حالمون بهتر بشه حداقل    

من تو همین کرونا نامزدی گرفتم

تو باغ بود و صندلی ها رو برای هر خانواده با میز چیدیم ک اذیت نشن

رو میز هم پد الکلی گذاشتیم  

میز هام ب شدتتتت فاصله داشت

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  

مراسم نگیرید چرا قبول نکردید کرونا داره جون میگیره؟؟بخدا اگه ی نفر یک سرفه بکنه بعد مجلس شما،تا قیامت فحشتون میده

نکنییییید

میدونم هزار آرزو داری ولی باور کن هممون شوکه شدیم هرکسی یکجوری

2738
 مراسم نگیرید چرا قبول نکردید کرونا داره جون میگیره؟؟بخدا اگه ی نفر یک سرفه بکنه بعد مجلس شما،ت ...

مگ گفتم مراسم ؟

مامان بابام و داداشام نباشن ؟؟

خونواده اون نباشن ؟

چرا قضاوت میکنی عزیزم ؟ خوبه نوشتم درجه 1

من تو همین کرونا نامزدی گرفتم تو باغ بود و صندلی ها رو برای هر خانواده با میز چیدیم ک اذیت نشن رو ...

بعد اونوقت هیچ کس کرونا نگرفت؟

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
من تو همین کرونا نامزدی گرفتم تو باغ بود و صندلی ها رو برای هر خانواده با میز چیدیم ک اذیت نشن رو ...

اگ بخام بگیرم منم تو همون باغ و خیلی محدود و درجه 1

ولی دلم گرفته خیلی از ان اوضا چ فکری میکردیم و چی شد  

مگ گفتم مراسم ؟ مامان بابام و داداشام نباشن ؟؟ خونواده اون نباشن ؟ چرا قضاوت میکنی عزیزم ؟ خوبه ن ...

میفهمم میدونم چی میگی،قضاوتت نکردم.همین درجه یکا کمه کم ۳۰نفرن...تو اینا نصفشون جوونن و بیرون سروکار دارن.یکیشون ناقل باشه چی؟؟

همسرم کارمند بیمارستانه خیلی وضعیت بحرانیه

بعد اونوقت هیچ کس کرونا نگرفت؟

ن گلم ما حتی اون هایی ک تو بیمارستان کار میکنن و دعوت نکردیم

نامزد خودمم از 20 روز قبلش بیمارستان نرفت

کلا هم 50 تا دعوت نداشتیم

28 خرداد بود

الان حدودا 1 ماه شده همه اونایی ک دعوت بودن سالمن شکر خدا

اگ بخام بگیرم منم تو همون باغ و خیلی محدود و درجه 1 ولی دلم گرفته خیلی از ان اوضا چ فکری میکردیم و ...

دقیقا منم خیلی برام دردناک بود حتی نمیتونستن بغلم کنن و روبوسی  

ن گلم ما حتی اون هایی ک تو بیمارستان کار میکنن و دعوت نکردیم نامزد خودمم از 20 روز قبلش بیمارستان ن ...

خدا رو شکر عزیزم   

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2706