2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو اين شرايط كرونا تروخدا اقدام نكنيد دكتر رفتن وچكاب واقعا سخته من كه دارم ديوونه ميشم هر چى به زايمانم نزديك ميشه هر شب دارم كابوس ميبينم بذاريد معلوم بشه واكسنش بياد رو بچه ها ببينيم چه تاثيرى داره بعد اقدام كنيد 

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 
2731
تو اين شرايط كرونا تروخدا اقدام نكنيد دكتر رفتن وچكاب واقعا سخته من كه دارم ديوونه ميشم هر چى به زاي ...

منم همین طور 

الان ۳۳ههتمه😢

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
تو اين شرايط كرونا تروخدا اقدام نكنيد دكتر رفتن وچكاب واقعا سخته من كه دارم ديوونه ميشم هر چى به زاي ...

حالا معلوم نیست بگیره یا نه

بعدش ما ک ی ساله انتظار میکشیم سخته

عزیزم سنو دادی اصلا ببینی وضعیت تخمک گزاربت چطوره

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

استارتر همین الان دارم از دکتر میام انقد اذم خون کشیدن جون ندارم دو ساعت دیگه باید برم بازم ساعت 4 باید برم بقران یه عالمه هم پول خرج کردم اومدنی هم تو تاکسی حالم بهم خورد خدارو شکر ب موقع نگه داشت ماشینش کثیف نشد.کلی خجالت کشیدم اذش

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2738
حالا معلوم نیست بگیره یا نه بعدش ما ک ی ساله انتظار میکشیم سخته

حتما حكمتى توش بوده خود دانى ولى اگه من الان تو اين شرايط بودم هرگز اقدام نميكردم واقعا شرايط بحرانيه

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 
چه مسخره مگه میشه

چی مسخره است ؟؟؟

دکترا به اونا که سنشون خیلی بالا نیست میگن فعلا تو این اوضاع باردار نشین سلامت خودتون و جنین به خطر میافته 

کجاش مسخره ست

برادرزاده ام خودش میخواست بچه رو نگه نداره بخاطر کرونا ،بعدش رفت با دکتر مشورت کرد دکتر تایید کرد که بندازه 

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

چون سقط داشتی احتمالا پرولاکتین خونت بالا رفت و نمیزاره باردار شی

سینتو فشار بده اگه یه ذره مایع ازش بیرون اومد بدون پرولاکتین خونت بالا هست

داروشم کابرگولین هست اونم هفته ایی یه دونه یه نصفه میخوری 

فقط یادت باشه این دارو برای جنین خوب نیست باردار شدی درجا قطعش کن

من هردو بچمو این طوری باردار شدم

یا یه ماه بخور ماه بعدش اقدام کن البته اگه سینه تو مایع میاد

بازم دکتر برو

2706