2733
2734
عنوان

بورسیا بیاین یه لحظه

136 بازدید | 20 پست

وگردش چرا ثبت خرید نمیشه اعصابم بهم ریخت داره خرید و فروش میشه من هرچی میرنم ثبت سفارش نمیشه چیکارکنم😬😬😬😬

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
خانمای خوشگل عاقبت بخیر بشین. واسه تایپیکم گزارش بزنین. استارتر عذر میخوام. گزارش بزنین عزیزان

😂😂😂😂خاهش میکنم

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کدوم کارگزاریه اسی؟

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
2738
با نرم افزار، سایت یا ایزی تریدر امتحان کن. با هم متفاوتن سرعتاشون. ممکنه با یکیشون جواب نگیری ولی ی ...

با ایذی تریدم خیر سرم😬😬😬

با ایذی تریدم خیر سرم😬😬😬

خب مفید آنلاین یا نرم افزار رو امتحان کن.

الان دقیقا مشکل چیه؟ ثبت خرید نمیشه ینی چی؟ ینی اصلا پولو هم بلوکه نمیکنه یا در حال ارسال میزنه؟

انسانم آرزوست ...
خب مفید آنلاین یا نرم افزار رو امتحان کن. الان دقیقا مشکل چیه؟ ثبت خرید نمیشه ینی چی؟ ینی اصلا پولو ...

درحاله ارساله ولی خطا میده سریع

درحاله ارساله ولی خطا میده سریع

بعیده مشکل از وگردش باشه. آزمایشی یه سهم دیگه رو تو قیمتی ک مطمئنی خرید نمیکنه خرید بزن ببین مشکل از کارگزاریه یا وگردش 

انسانم آرزوست ...
2706