2726
عنوان

کیا باردار بودن کرونا گرفتن 😢😭

10110 بازدید | 47 پست

تو محل کار شوهرم یه نفد تستش مثبت بوده الان من و بچه کوچیکم ۲ سالشه خودمم باردارم خیلی میترسم دعا کنید تست شوهرم منفی باشه 😢😢😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من قبل کرونا باردارشدم بحث من الان کروناس یکی مث تو گیر داده ب باداری 

بد نیست بدونی خانمای باردار بدنشون مقاومت کمتری داره و آسیب پذیر تره و چوبشو خودش میخوره و اون بچه بی گناه     حالا شما نه یکی دیگه که داره اقدام میکنه

😐😐😐
خدایی هرچقدر میگیم تو این شرایط باردار نشید انگار نه انگار    اصلا با کی هستی

باید از شما اجازه گرفت 

کروما هست حالا حالاها بشین ک تموم شه بعد به فکر زندگی باش

عضو گروه رز بنفش وزن اولیه ۱۰۷ 🔓وزن فعلی ۹۴ 🔓هدف اول ۸۹🔒هدف دوم ۸۴🔒 هدف سوم ۷۹🔒هدف چهارم ۷۴🔒هدف پنجم🔒 ۶۹هدف ششم 🔒۶۴هدف نهایی ۵۹🔒
باید از شما اجازه گرفت  کروما هست حالا حالاها بشین ک تموم شه بعد به فکر زندگی باش

پس کسی نوزادش گرفت حق اعتراض نداره    چون کرونا حالا حالاها هست بشینه حالشو ببره      خدا عقل داده ازش استفاده کنی من هم اینکارو میکنم

😐😐😐
اره ناخواست بود

عزیزم به ابن حرفها توجه نکن 

من کرونا گرفتم و باردارم بچه امم خیلی کوچیکه ک باردار شدم‌ زندگی هر کس به خودش مربوطه یه عده همه چی خوب هم بود میگفتن بچه میخوایم چکار الان باز به حرفهای دیگ 

دهن مردم بسته نمیشه

عضو گروه رز بنفش وزن اولیه ۱۰۷ 🔓وزن فعلی ۹۴ 🔓هدف اول ۸۹🔒هدف دوم ۸۴🔒 هدف سوم ۷۹🔒هدف چهارم ۷۴🔒هدف پنجم🔒 ۶۹هدف ششم 🔒۶۴هدف نهایی ۵۹🔒
پس کسی نوزادش گرفت حق اعتراض نداره    چون کرونا حالا حالاها هست بشینه حالشو ببره  &nb ...

اگ چیزی داشتی استفاده کن 

به جای دخالت بی مورد

2706