2726
عنوان

ماشین شوهرمو زدم 😢😢😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2164 بازدید | 130 پست

اگر همون موقع می گفتی خیلی بهتر بود حالا هم هر چه زودتر بگو

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
بگو زود تر دردسرو بزرگ ترش نكن  از اولم بايد ميگفتي الان ضايع بشي خوبه جلو پدرشوهرت ...

نمیتونم وای خدااا این چ مصیبتی بود سرم اومد😫😫😫😫

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ چیزی بهتر راستگویی نیست یه عمر میخواهی باهم زندگی کنی اونوقت همیشه بهت شک داره که راست میگی یا دروغ.....واین حس ناباوری بدترین حس برای زوجینه

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
ب همسایه هام سپردم نگن قسمشون دادم گفتم اگ بگین میکشنم قول دادن نگن ولی بازم میترسم از خاب وخوراک اف ...

وا قسم چی دادی مطمعن باش میگن خودت بگی بهتره

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2728

واقعیت رو بگو شوهرت اگه بفهمه چکار میکنه؟

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بخاطر یه سپر از خواب و خوراک افتادی رفتی التماس همسایه رو کردی که نگن به شوهرت بابا چه ادمی هستی برو به شوهرت راستشو بگو یعنی ارزش یه سپرم نداری تو زندگی؟؟ غرور داشته باش زدی که زدی فدای سرت فقط ماشین اون نیست که واسه توام هست

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی...👸❤
ب همسایه هام سپردم نگن قسمشون دادم گفتم اگ بگین میکشنم قول دادن نگن ولی بازم میترسم از خاب وخوراک اف ...

اینقد بزرگش نکن بابا چخبره مگههههههه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
نمیتونم وای خدااا این چ مصیبتی بود سرم اومد😫😫😫😫

حداقل به شوهرت بگو وازش بخواه جلوی پدرشوهرت نگه تو زدی .....

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

جدی میگی؟مگه شوهرت چیکارمیکنه اگه بفهمه؟اشتباهه پیش میاد دیگ.خداروخوش نمیاد کسی دیگ رومقصر بدونن و بهش تهمت بزنن. ب شوهرت بگو بابا فوقش یکم ناراحت بشه مگه چیکارکردی ک ازخواب وخوراک افتادی

بگو عزیزم‌چون من نمیخوام هیچی بین‌منو تومخفی بمونه و توهم یادبگیری ازین ببعد بامن رو راست باشی باید بگم‌کار من بوده یادبگیر ببین چقدر رو راستم؟ حالا توبگو چیهارو ازم‌پنهون کردی؟ 🤣

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2706