2726
عنوان

ماشین شوهرمو زدم 😢😢😔

2164 بازدید | 130 پست

دم درمو جابجاش کردم زدم ماشین همسایه سپر جلوش شکست ترسیدم ب شوهرم نگفتم درست همون موقع پدرشوهرم اومد ماشینو برداون فهمیده بود ک سپر شکسته فک کرده همسایه هاشون زدن رفته دعوا کرده شوهرمم دلخوره میگ خودش زده میخاد بندازه گردن این واون بچه ها دارم دیوونه میشم عمرا بتونم بهش بگم از طرفی هم میترسم همسایه هام بهش بگن نمیدونم چیکارکنم

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو زود تر دردسرو بزرگ ترش نكن 

از اولم بايد ميگفتي

الان ضايع بشي خوبه جلو پدرشوهرت،،؟

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑
2728

وا خب اتفاقه دیگه. قتل که نکردی! بهتر از اینه که به یکی دیگه  تهمت ناروا بزنن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ب همسایه هام سپردم نگن قسمشون دادم گفتم اگ بگین میکشنم قول دادن نگن ولی بازم میترسم از خاب وخوراک افتادم انگار ی مرده ی متحرکم

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم

عزیز وقتی کنترل نداری رو رانندگی مگه مجبوری اخه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

بهش بگو خودتو راحت کن ...شوهر من رو ماشین خیلی حساسه من هنوز گواهینامه هم نگرفتم با اینکه همه دارن 

چون خودمو میشناسم یه جا بند نمیشم یا ماشین باباشو برمیدارم یا خودشو بعدشم از این اتفاقات میفته اینام حساس ...میخوان برن رو اعصابم که چرا زدی و فلان 

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

من بودم میگفتم چرا اینقد ناراحت خو پیش میاد دیگه گیرم یکممم بد خلقی کنه همون لحظه ک داشت میگف باباش زده میندازه گردن این و اون میگفتی کار من بوده و خلاص

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2706