2737
2734
عنوان

بنظرتون

88 بازدید | 14 پست

بهترین سرمایه گذاری کدومه 

ماشین 

خونه

زمین

طلا

دلار

بورس

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

بورس بلد باشی . طلا

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بورس چیه من که نفهمیدماگه بلدی یه توضیح بده لطفل

راستش منم بلد نیستم ولی یکی فامیلامون اموزش دیده وبلده منم بهش چند تومن دادم که تو بورس بزاره   برای من چند تاسهام خریده و واقعا در عرض دو ماه خیلی خوب سود کرده بنظرم بهترین کار سرمایه گذاری تو بورسه

چرا

چون که هم ارزش پولت حفظ میشه(ملک هستش دیگه ومثل خونه نیست که با بالارفتن سال ساخت گلنگی بشه و کم بشه)هم اجاره میدی 

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
راستش منم بلد نیستم ولی یکی فامیلامون اموزش دیده وبلده منم بهش چند تومن دادم که تو بورس بزاره   ...

انشاءلله موفق باشی . بعد سودی که میکنه چی میشه ،میاد تو حسابت ؟میتونی الان از اون پول یود خرج کنی  با نه

همیشه پسمانده گرگ را سگها می درند .
چون که هم ارزش پولت حفظ میشه(ملک هستش دیگه ومثل خونه نیست که با بالارفتن سال ساخت گلنگی بشه و کم بشه ...

ولی سخت اجاره میره

وخیلی جاهام کم ارزش میشه ب مرور

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
2706