2737
2734

سلام دوستان من 10 سال ازدواج کردم 3 بار ای وی اف کردم منفی شد. شهریور پارسال بدون هیچ درمانی باردار شدم که 8 هفته سقط شد. پریودی این ماهم عقب افتاده دیشب بی بی چک زدم خط دوم خیلی خیلی کمرنگ نشون داده شده . دیگه الان توان دوباره بی بی چک زدن ندارم میترسم منفی بشه . کسی تجربه ای داشته ؟

انشاءالله ک مبارکه وصحیح وسالم بغلش میکنی

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینجا شنیدم هاله هم به وجود بیاد تو همون زمان مثبته

انشالله که مثبت 

زودتر برو ازمایش که اگه مثبت زودتر بری زیر نظر پزشک که خدای نکرده اتفاقی نیفته 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2731

انشالله که دامنت سبز شده باشه ،برای منم دعا کن😍

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟