2726
عنوان

دیشب با شوهرم دعوام شد

1043 بازدید | 43 پست

دیشب سرم تو گوشی بود و میچ خیدم  یهو بی هوا  امد زد پس کلم (چون ی دفه ای بود دردم گرفت و بیشتر حس تحقیر شدن بهم دست داد )

خیلی حرصم گرفت و گریه کردم

بعد کلی عذر خواهی کرد ک میخواستم شوخی کنم و ببخشید و از این حرفا

ولی ی جوری از دستش حرصم گرفته بود ک حد نداش 

داشتم شام میپختم چون دستم بند بود گفتم بیاد ظرفا رو بشوره 

همینطور ک حرف میزدیم گفت اخی دیگه نمیخواد بری سرکار خسته میشی 

گفتم باشه نمیرم 

بعد با خنده جوری ک حسابی حرصمو در بیاره گفت دیدی گفتم تو کم میاری 

دیگه زدم ب سیم اخر و حسابی جیغ جیغ 

گفتم چرا اینقد ب پر و پام میپیچی چرا اذیتم میکنی الان من چیکارت داشتم ک شروع کردی تیکه انداختن یا چرا اون موقع زدی تو سرم 

دیگه عصبانی شد و گفت تو واقعا قدر منو نمیدونی تو ب اون میگی زدن پس فردا جلوی مامان و باباتم لابد میخوای بگی فلانی منو زد تو حقته ی ادم روانی گیرت میومد ک تموم بدنتو سیاه و کبود میکرد اونوقت میفهمیدی زدن ینی چی 

و گذاشت و رفت و دیگم باهام حرف نزد 

شما بگین تقصیر کی بوده و چیکار کنم ؟

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرم حق باشماست

اگه اين اتفاق واسم ميوفتاد منم حس ميكردم تحقير شدم

تمسخر و تحقير واقعا واسه من نفرت انگيزه

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

تو مقصری خببب شوخی بود تو هم شوخی میکردی بچه نیستی که جیغ بزنی 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

صدرصد تقصیر شوهرت

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
تو مقصری خببب شوخی بود تو هم شوخی میکردی بچه نیستی که جیغ بزنی 

شوخی ؟بزنه تو سر ادم شوخیه ؟

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
به نظرم حق باشماست اگه اين اتفاق واسم ميوفتاد منم حس ميكردم تحقير شدم تمسخر و تحقير واقعا واسه من ...

اینابه نظرمن تحقیر نیست اون زد خوب توهم یکی میزدی میگفتی منم شوخی کردم.شوارمن دیشب یه حرفای بهم زد که داغونم کردتا صبح گریه کردم

شوخی ؟بزنه تو سر ادم شوخیه ؟

خب تو هم به شوخی محکمترشو میزدی میگفتی شوخیه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2706