2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگر میتونی شماره داروخونه رو از نت در بیار زنگ بزن بهشون بگو اگر قبول کردن برو ولی به نظرم اگر قبول ...

اسم داروخانه شو نمیدونم

کاغذ خریدم انداختم

فقط حدود ادرس میدونم اونم نه دقیق

2728
خب پس چکارشون کنم؟ خیلی داغونن

یا بده کسی که محتاجه یا بندازش دور ولی حتما برو بهشون بگو که ماسک هاشون ایراد داشته 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

یه چیز وحشتناک خوندم نمیدونم حقیقت داره یا خیر میگن ماسکاتونو که میندازین دور یا بسوزونید یا تیکه تیکش ونید یه گروه اومدن ماسکای مصرف شده رو از خیابونا جم میکنن و میشورن اتو میکشن و میفروشن 

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
2738
اخه بنداش زردن و چرک 2 لایه است بد مدل دوختن اصلا نمیشه استفاده کرد بو میدن

وااااای من ی متن خوندم.میگفت ماسکاتونومیخاین بندازین اشغالی باقیچی سوراخش کنین.چون این زباله گردا ماسکارو برمیدارن..میبرن میشورن.بااتو اوکیش میکنن دوباره میارن میفروشن.اگه شک‌داری استفاده نکن.