2737
2734
عنوان

خانما چرا باید جلو فامیل حجاب داشته باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 50 پست

اول توبگو کلا حجاب رو از کجا داری؟. یعنی بخاطر چی حجاب میکنی بخاطر دستو دین یا حرف مردم و دل خودت؟ 

اگه دستور دینه که جلوی هر نامحرمی باید پوشید 

اگرم نه که خوب فرقی نمیکنه 

فامیل و غیر فامیل اینجا مطرح نیست 

محرم و نامحرم مطرحه عزیزم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کلا مساله ی حجاب خیلی تفسیر داره هرکس با منطق خودش باهاش برخورد میکنه ولی اینکه بخوای به خاطر اقایون که به گناه نیفتن حجاب کنی خیلی پذیرفته نیست بیشتر دوست دارم به خاطر خودم که ارامش میگیرم وحفظ امنیت توجامعه دارم حجاب کنم

شما به عرف فامیل خودت نگاه کن، اگه مذهبی هستن حجاب کن،چون در هر صورت نامحرمه

اگه مذهبی نیستن،یه لباس پوشیده و سنگین بپوش،خیلی باز نگرد

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

عزیزم حجاب جلوی نامحرم اولین تاثیرش روی خود فردِ. و روی حریم خانواده دو طرف.

حجاب که فقط برای محافظت از زن نیست 

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2738
چشمای کورشو کنترل کنه

اونم میگه می خواست بپوشونه 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

اتفاقا فامیل واجبتره بنظر من

اخه مثلا داماد یا عمه و خاله ای ک زیاد با شوهرش رفت و امد میکنین بیشتر زیر ذره بینی و خدایی نکرده مشکل ساز میشه..واس دوست خودم این مشکل پیش اومد و دور از جونت با چند جلسه مشاوره تونست روحیشو برگردونه

حالا من نمیگم حتما با مقنعه و چادر

من خودم مانتو میپوشم ک چسب نباشه

بابت همه چی ازت ممنونم خداجون
حالا تو روت میشه مثلا از کل فامیل حجاب نداشته باشی ولی یکی رو که میدونی هیزه بری حجاب کنی ؟ طرف میگه ...

البته شاید هم به خاطر حرمت نگه داشتن واحترام بعضی وقتا جلوی بعضیا حجاب میکنن

اتفاقا فامیل واجبتره بنظر من اخه مثلا داماد یا عمه و خاله ای ک زیاد با شوهرش رفت و امد میکنین بیشتر ...

من پوشش بدن رو واجبتراز مو میدونم چون که مو بدون ارایش چه زیبایی داره اما اندام خانمها مساله داره

2706