2726

آدم خوب و بد نداره حجاب عزیز نامحرم باشه حجاب باید داشته باشی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه حجاب میگه بقیه بدن ؟

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

الان هرکسی هرجوری دوسداره میگرده . ولی اصلش اینکه ادم محرم و نامحرم رو جدا کنه ازهم . حالا باز میل خوده ادمه ... ❤

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤

برای اینکه هیچ کس از درون ادمها باخبر نیست آقایی رو میشناختم ک چندین سال با ی خانواده درارتباط بود و همسن پدر اون خانم

ک تازه متاهل و مادرم بود

چشم اون اقا گرفته بود و بعدها گفته بود بهش ک من عاشقتم و...

نامحرم نامحرمه چ بزرگتر و چ کوچکتر

من محجبه ام و چادری اما قبلا توخانواده فقط با پوشش بودم چادر نداشتم

همین برای اقدام ایجاد سوتفاهم کرده بود ک چرا بیرون پوشیده ترم 

بنابراین وقتی مجرد بودم پسری ک واقعا ب چشم برادری میدیدمش و ازم کوچیکتر بود بهم پیشنهاد دوستی داد و من😶😐

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
2706