2726
عنوان

دندون در اوردن بچه کسی تجربه کرده

84 بازدید | 14 پست

الان رفته تازه توی ۹ ماه از یک هفته پیش دندون پایینش سر زده خیلی کلافه امون کرده نق و نوق خیلی میکنه درد داره انگار مهمترینش مثلا الان از ۶ بیدار شده و روی دستت هست همش داره نق میزنه و خوابش میاد و خمیازه میکشه نمیدونم چیکارش کنم تا بخوام بخوابونمش هم نق میزنه و گریه و جیع 

الان چیگار کنم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

لثه هاشو با یکم نمک ماساژ بده.شونه و کتفشو و از چونه تا گردنشو با روغن زیتون یا سیاه دانهو..ماساژ بده

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دندون در آوردن همینه اینقدر بعضی بچه ها اذیت میشن و اذیت میکنن حد نداره . یه ژل هست از داروخانه تهیه کنید ولی من هیچی استفاده نکردم شکر خدا من اصلا نمیفهمیدم کی دندون دخترم در اومده

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
قطره استامینوفن بده عزیزم  دختر من داره دندون در میاره پدرمو در میاره  وقتی دیگه میبینم خ ...

یه تک سرفه هم میکنه مال چیه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
ژل دنتی کید بگیر بزن رو لثه هاش به انگشتتم قطره استامینوفن بزن بمال رو لثه هاش

همینکارو میکنم هیچ تاثیری نداره نمیددنگ چرا تک سرفه هم میکنه

عزیزم من دخترم ۴ روز اینطوری بود و من کلافه و دیوونه شده بودم، ۴ روز گریه و نق، بعد به توصیه کسی بهش شربت دل درد دادم،عزیز دلم آروم گرفت، چقدر بابت اون ۴ روز ناراحتم که هم بچه درد داشته هم خودم صبرم کم بود، هنوز هنوز ۱۷ ماهش هر بار نا آرومی میکنه فکر میکنم دندون باز میبینم با شربت دل درد مثل آب رو آتیش میشه

عزیزم من دخترم ۴ روز اینطوری بود و من کلافه و دیوونه شده بودم، ۴ روز گریه و نق، بعد به توصیه کسی بهش ...

چه شربتیه؟؟؟

اخه معلومه دتدونش سر زده

چه شربتیه؟؟؟ اخه معلومه دتدونش سر زده

گریپ میکسچر، دقیقا مال منم همینطور بود، تا اتفاقی تو دندون نیفته آدم شک به دندون نمیبره که ،کلی ممکن اشتباه باشه، دندون نیش زده معمولا دیگه بی تابی نداره

2706