2737
2734
عنوان

مادرشدهر یا مادرزن

241 بازدید | 13 پست

از دست مادرشوهر حسود-مادرشوهر خسیس نادرشدهر فلان

ببینم نگه مادر خود شمایی که می نالید پسر نداره؟؟؟ 

پس نادر شما هم مادرسوهر یکی دیگس دیگه؟ 

خوبه عروستون هم بیاد پشت مادرتون همش بناله فحش بده

به حاب اینکارا بریم نحوه تعامل با دیگران رو یاد بگیریم و توقعمون رو کمتر کنیم غر زدن و نفرین کردن مار آدم های ضعیفه

اینجا هم که پره از این آدم ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین نمیدونی بدون

مادرِ من که منو زاییده و بزرگ کرده،قابل قیاس با مادرشوهرم نیست

اگر مادرم حتی یه حرفِ درشت بارم کنه،ناراحت نمیشم به هیچ عنوان،میدونی چرا؟!چون مـــــادرِخـــــودم هست!

اما اگر مادرشوهرم یه حرف درشت بهم بزنه،خیلی بی‌جا کرده

چون مادرم نیست

درضمن همه‌چی به نحوه‌ی تعامل ربطی نداره،شما آقایون چرا نمیخواید بفهمید گاهی اوقات ذاتِ بعضی مادرشوهرها خرابــــــه،درست‌بشو نیستن

2728
ببین نمیدونی بدون مادرِ من که منو زاییده و بزرگ کرده،قابل قیاس با مادرشوهرم نیست اگر مادرم حتی یه ...

بعد ازدواح پسراشون تازه میفهمن ک چقدر دوسشون دارن و میچسبن ور دل پسراشون و گند میزنن تو زندگیشون.‌..بعدم برا ظاهرسازی پیش پسره میگن من کاری نکردم ک چیزی نگفتم ک  

ببین نمیدونی بدون مادرِ من که منو زاییده و بزرگ کرده،قابل قیاس با مادرشوهرم نیست اگر مادرم حتی یه ...

دقیقا حالا اگه ننه جون خودشون هرچی بگه اشکال نداره اما اگه مادرزن یه حرف بزنه اخم اشون تا کجا میاد ننه خودشون منظور نداره

2738
به نظرم شما اول یه کم رو نگارشتون کار کنید بعد نظرتون بیان کنید،یه دور از رو چیزی که نوشتی بخون

وای آره خیلی غلط املایی داره. دوسه بار خوندم تا متوجه شدم

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی

اگه مادرهرکسی مادرشوهر بازی دربیاره فرقی نمیکنه حتی مادرخودم اره عروسه بره بدشوبگه و کلی ام غیبت کنه نوش جونش.... توقع نداشته باشه مادرو مادرشوهر تو یه جایگاه باشن 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤

اگه مادر منم تو زندگیشون دخالت میکنه و باعث دعوا بینشون میشه عروسمون هر چی دوست داره بگه.به نحوه تعامل ربطی نداره . وقتی پسرشون زن میگیره انگار تازه یادشون میفته پسر داشتن و هی می خوان بکشن سمت خودشون.

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

اصلا کی گفته همه مادرشوهرا بد هستن یا همه مادرا خوبن آدم تو تو هر نقشی می‌تونه هم بد باشه یا خوب حالا میخواد شوهر باشه یا مادر شوهر یا هر چی همین جا دیدم کلی از دست مادر خودشون زجر میکشن