2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میدونم شرایط مازندران قرمزه ولی ما بخاطر ماموریت کاری شوهرم اومدیم عباس اباد برادر شوهرم باهامونه گریهههههه که میخواد تله کابین بره اصلا ساکت نمیشه هر چقدر بش میگیم وضعیت قرمزه نمیدونم چکار کنم ..

میدونم شرایط مازندران قرمزه ولی ما بخاطر ماموریت کاری شوهرم اومدیم عباس اباد برادر شوهرم باهامونه گر ...

😁😁اصلا نبرش خدای نکرده یه کرونا میگیره زبونم لال دیگه جواب قوم شوهر باید بدی!!!چندساله است؟

2738
مادر شوهرمم زنگ زده میگه چقد خسیسید بچمو نمیبرید خودم پولشو میدم هرچی بش میگم بخاطر کروناست متوجه نم ...

چقدر پرو ان و زبون نفهم اه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
مادر شوهرمم زنگ زده میگه چقد خسیسید بچمو نمیبرید خودم پولشو میدم هرچی بش میگم بخاطر کروناست متوجه نم ...

همین مادرشوهر یه بلایی سر بچه اش بیاد واااای بیا وببین به روت نیارن بعد یه عمر میگن اینا بردنش

2706