2726
برا من هیچی 😑😑😑 هیچوقتم دلم براش تنگ نمیشه بخاطر حس و حال مامانش منم چنین حسی دارم

یعنی رابطتتبا مامانش خوب نیست؟؟

من نگرانم میگم نکنه نتونم زیاد نزدیک باشم بهش 

چون در کل بچه ها بیشتر بادخانواده مادر صمیمی هستن 

اخه طاقت ندارم 😂دوس دارم بدونم بچه چیه

فال جنسست چینی سرچ کنید 

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی رابطتتبا مامانش خوب نیست؟؟ من نگرانم میگم نکنه نتونم زیاد نزدیک باشم بهش  چون در کل بچه ...

شما با کی نزدیک نباشی بچه برادرت یا بچه خودتا میگی ؟

مامانش کلا تو قیافه است درگیره با خودش این حسا این وسط پیش اومد 

عزیزم خدا حفظش کنه💕 منم بچه های بقیه رو دوست دارم ولی واسه خودم نه😂 الانم ذوقم بخاطر بچه ی داداش ...

عزیزم 😍مرسی گلم همچنین مال شمارو حفظ کنه

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
2728
منم همش دلم خنکی میخواست سر پسرام

والا من اینقدر دوغ و ماست میخورم که نگو 

فقط نمیدونم چرا همش احساس گرما میکنم 😐به خصوص تو پاهام

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
والا من اینقدر دوغ و ماست میخورم که نگو  فقط نمیدونم چرا همش احساس گرما میکنم 😐به خصوص ...

من تو دستام و شکمم

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
😂😂گیف پروفتو خیلی دوس دارم 😂😂😁😁😁

از بس نگاش کردم بچه ام شبیه اش شده منم همینجور هی فشارش میدم خیلی باحاله😂😂😂

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
2706