2410
2553
عنوان

درمان پلی کیستیک

6594 بازدید | 87 پست

سلام  دوستهای  خوبم

من  شنیدم  با اصلاح  سبک  زندگی  میشه  روی این بیماری تاثیر گذاشت

میاین  ببینیم  باید چه جوری اصلاح کنیم؟؟

دوستانی که  اطلاعاتی  دارن  لطفا  راهنمایی  کنند

🌷🌷🌷🌷

دوستانی که  در درمان  این  بیماری  جواب گرفتن  لطفا  راهنمایی  کنید

🌷🌷🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پلی کیستیکم ولی نمیدونم یعنی چی میشه توضیح بدی یکم؟

والله  همین  یه ساعت پیش  یه  دوستی داخل نی نی سایت  پیج   دکتر فلورا  تاجیکی  رو معرفی  کردن  که در مورد درمان  پلی کیستیک  هستش

رفتم  داخل  پیج سر زدم  اونجا نوشته  بود

2456
پیاده روی مداوم و جلوگیری از چاقی شکمی ...نخوردن سردیجات مثل لبنیات و سالاد و ...خوردن گرمیجات ...نخ ...

من  دقیقاااا  اینجوریم😔😔😔

سالاد زیاد  میخوریم 

مرغ  که غذای ثابتمونه

ماست  و پنیر که  همیشه  هست😭😭

2714

ماکارانی نان سفید برنج خیلی خیلی کم کنید

فست فود تنقلات مثل چیپس و پفک شیرینی حذف

گوشت مرغ و گاو خیلی کم مصرف بشه

ترکیب سیاه دانه کوبیده شده و عسل طبیعی دوبار در روز خیلی خوبه، روغن سیاه دانه بتونی گیر بیاری روزایی که پری نیستی هر شب بمالی به زیر شکم و کشاله ران. بادکش زیر شکم سه بار در هفته ۱۵ دقیقه بجز روز های پری. عرق رازیانه اصل. سبزی خوردن وگرمیجات طبیعی سالم 

من قبلا دکتر تشخیص داده بود پلی کیستم یه صفحه برام دستور غذایی نوشته بود (البته همه آدما باید این مواردو توی تغذیه رعایت کنن) ، بعد مشخص شد چون پرولاکتینم بالاست سونو پلی کیست نشون میده با تجویز یه قرص توسط دکتر غذد یک ماه و نیمه خوب شدم البته طول درمان حداقل ۶ ماه هست

عزیزم از من به همه فقط حلقه حلقه حلقه زدن، من یک ماه و نیم جواب گرفتم، چون باعث میشه تخمدان تحریک بش ...

حلقه  باعث  کمردرد نمیشه؟؟

دیشب  به همسرم یه ساعت رفتیم  پیاده  روی

باید سعی کنم  ادامه  بدم

ماکارانی نان سفید برنج خیلی خیلی کم کنید فست فود تنقلات مثل چیپس و پفک شیرینی حذف گوشت مرغ و گاو خ ...

واییی  پس  من تغذیه  ام خیلی  داغونهههه

نان  سفید متظورتون  همین  نونهای  خودمونه؟لواش و...

به جاش چی بخوریم؟؟

ما  همیشه  ناهار برنج  میخوریم...

2706