2737
2734

شوهرم رفت ماموریت هشت روز دیگه میاد الان راهیش کردم جاش خیلی خطرناکه دلم گرفته دارم زار میزنم چیکار کنم ک اروم بشم؟

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...

یه قرص بخور تخت بگیر بخواب....تا چند روز راحتی فعلا،از خواب پاشدی برو خونه مامانت اینا....انشالله به سلامت بره و بیاد

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه قرص بخور تخت بگیر بخواب....تا چند روز راحتی فعلا،از خواب پاشدی برو خونه مامانت اینا....انشالله به ...

دلم براش تنگ میشه اخه میدونم وقتی مردا نیستن ادم راحت تره ولی من شوهرم باشه یا نه فرقی نداره شام بپزم یا ن گرسنه بمونیم یا ن خونه شلخته بمونه یا نه تنها فرقش اینه ک وقتی هست میریم گشت و گذار و الان ک رفته من اسیر خونه شدم. خونه بابامم خیلی راحت نیستم یعنی راحتما ولی خونه خودمو دوست دارم بیشتر داداشم میاد میمونه پیشم.

چرا خطرناکه؟

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
به خدا بسپار واسه چی انرژی منفی به خودت میدی بشین ایة الکرسی بخون و صلوات بفرس اروم میگیری🥰

اینبار خیلی تحمل کردم ک از روز قبل عذا نگرفتم ولی دم در ک براش صدقه دادم و از زیر قران ردش کردم دیگه نتونستم خودمو نکه دارم و زار میزدم....

2738
ان شاالله عزیزم.صلوات نذر کن مثلا هشتصد تا هر روز صدتاشو بفرست تا روزی ک میاد دلت ارومتر میشه

وای خیلی پیشنهاد خوبی بود خدا خیرت بده میشه حرف بزنیم باهم؟همینجا هم حرف بزنیم بازم راضیم من

2706