2410
2553
عنوان

آقایون میشه بیاید ؟فکر کردم آشتی میکنیم رفت سرکار 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اسم مامان شو آوردی  توقع داری مادرشو ب شما ترجیح بده واقعا

دقیقا

اونم تو نامزدی

من شوهرم تو عقدمون اسم مامانش میومد، گریه میکرد می‌گفت عاشقشم خیلی دوسش دارم. 

تو نامزدی همه ش از ویژگی های مامانش می‌گفت و اینکه دوست داره من شبیه اون باشم

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

من یادمه نامزد بودیم و همسرم کاری میکرد که ناراحت میشدم من فقط سکوت میکردم وقتی ازم دلیل سکوتم و میپرسید گریه میکردم بعدش براش توضیح میدادم علت دلخوریم و . و اونم قانع میشد و عذرخواهی میکرد. ولی اصلا دعوا و بحث نداشتیم. چرا کاری و که میشه با حرف زدن درست کرد با جنگ و دعوا و بحث خرابش کنیم. دوران نامزدی برای همینه دیگه. چون مردها که روحیه ی خانمها رو نمیشناسن. و نمیدونن با چه حرکت وچه حرفی ناراحت میشن

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2456
تقصیر خودشه هی مامانم مامانم میکنه

شما اصلا سیاست نداری

مامان گفتناش از بین نمیره ب مرور شاید کمتر بشه شمام کنار بیا

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

عزیزم الان از این ناراحتی بدون جواب رفته سر کار یا از اینکه همش بینتون دعواست؟؟ اگر از دعوا خسته ای سعی کنید با کم و مشاوره یا بینتون درست کنید یا تمومش کنید، مامان بنده خدات چه گناهی کرده که گیر یه مشت بچه افتاده، من از دعوا شما اطلاع ندارم ولی اگر حق باهات همیشه سعی کن رفتار محترمانه داشته باشی و رو حق ات وایستی،  و به همسرت نشون بدی واسه خودت ارزش قائلی، البته با متانت و آرامش نه بحث و جدل، 

خسته نباشی 😂😂😂🙋‍♀️🙋‍♀️

😁 

نمیدونم والله از سنم گذشته یا چی اصلا حوصله ام به دعوا نمیکشه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2714
دقیقا اونم تو نامزدی من شوهرم تو عقدمون اسم مامانش میومد، گریه میکرد می‌گفت عاشقشم خیلی دوسش دا ...

خب واکنش شما چی بود؟؟؟

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
همسر من خیلییی مادرشو دوس داره  اگه بگم چه کارایی ک میکنه میگی این مجنون واقعیه  اما حرف ...

معلومه‌که باید اونا تو الویت باشن 

من اصلا ناراحت نمیشم که شوهرم اونارو بیشتر دوست داشته باشه 

البته شوهر باید یه کاری کنه که زن زیاد این تفاوتو احساس کنه 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
مختصر و مفید😅👍🏽👍🏽

بخدا اصلا حوصله دعوا ندارم 😁

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
من یادمه نامزد بودیم و همسرم کاری میکرد که ناراحت میشدم من فقط سکوت میکردم وقتی ازم دلیل سکوتم و میپ ...

آخه من هر چی میگم اون جبهه میگیره و حرف نامربوط میزنه منم نمیتونم مثل شما سکوت کنم متاسفانه

هر چی خدا بخواد .. خدا که بد نمیخواد 💜
2706