1735
1793

خانوما نمیدونم چرا جواب نمیدین ...

اگر آقا هست تو سایت لطفا راهنمایی کنه لطفا

خانوما شمام بگید لطفا

نمیدونم تاپیک قبلم که پاک شد کیا بودن ولی من و شوهرم (نامزدیم) دیشب بحث و دعوا کردیم و اون شب بخیر گفت و من جواب ندادم الانم نوشت چرا جواب ندادی نوشتم چون من برات چه اهمیتی دارم ؟ فقط مامانت برات اهمیت داره ...بعد اون همه حرف به من چند تا قلب فرستادی یعنی قلب شکسته ی من باهاشون درست میشه ؟

دیگه خسته شدم بیخیال من شو فکر کن مردم ....

بعدش دیگه جواب نداد رفت سرکار😔

به خداااا دارم دیوونه میشم بچه ها .. حرصمم سر مامان بیچارم خالی میکنم خسته شدم دیگه همش دعوا ... اون خیلی لجبازه من از اون بیشتر

هر چی خدا بخواد .. خدا که بد نمیخواد 💜

خانم ها اگه تو این روزا دنبال جایی میگردین 

که قدرتون بدونن و ازتون تشکر کنن و کلی جایزه بهتون بده به اینجا سربزنید

1805

اخه خیلی پیام بدی بهش دادی 

ببین این تجربه من اصلا هیچ وقت با پیام اینجور چیزا دعوا نکن

چون همه چیز خراب‌تر می می کنه و اینکههیچ وقت درباره ی مادرشون حرف بد نزن

چون خودت هم دوست نداری به تو همچنین حرفی زده بشه

یه روزی ب این روزا و این حرص خوردنا میخندی . زمان میگذره و این روزا میرن پس واسشون حرص نخور . اصلا منتظرش نباش ک عصبی بشی اینجوری خودتو داغون میکنی بیخیال باش بابا. خودتو ب ی چیزی سرگرم کن

قد۱۶۴وزن۷۰کیلو ..‌‌. هدف۶۲کیلو😍 (((اضافه وزن۸کیلو))) من مامان دوتا فرشته هستم ک دوس دارم با وجود دوتا زایمان خوش اندام ب نظر بیام😊    خدایامرسی، امشب ،،، تاریخ ۹۹/۱/۱۴... بعد از ۲ماه و ۱۶روز ب وزن ایده آلم رسیدم.🤩
1783
عزیزم ببین  مادر یه دونست هیچ انسانی تو دنیا جایه مادر ادمو نمیده  تو میخوای تو الویت باش ...

همسر من خیلییی مادرشو دوس داره 

اگه بگم چه کارایی ک میکنه میگی این مجنون واقعیه 

اما حرف مامان باباش باشه اونا تو اولویت هستن 😐

1800
چرا اسم مامان شو آوردی  توقع داری مادرشو ب شما ترجیح بده واقعا

دقیقا

اونم تو نامزدی

من شوهرم تو عقدمون اسم مامانش میومد، گریه میکرد می‌گفت عاشقشم خیلی دوسش دارم. 

تو نامزدی همه ش از ویژگی های مامانش می‌گفت و اینکه دوست داره من شبیه اون باشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

من یادمه نامزد بودیم و همسرم کاری میکرد که ناراحت میشدم من فقط سکوت میکردم وقتی ازم دلیل سکوتم و میپرسید گریه میکردم بعدش براش توضیح میدادم علت دلخوریم و . و اونم قانع میشد و عذرخواهی میکرد. ولی اصلا دعوا و بحث نداشتیم. چرا کاری و که میشه با حرف زدن درست کرد با جنگ و دعوا و بحث خرابش کنیم. دوران نامزدی برای همینه دیگه. چون مردها که روحیه ی خانمها رو نمیشناسن. و نمیدونن با چه حرکت وچه حرفی ناراحت میشن

امضا ندارم
1651