2726
عنوان

باردارم نکنه کرونا گرفتم

404 بازدید | 17 پست

گلوم یه خورده سرفه خشک داره باکمی خلط ازشبه سر درد دارم‌نکنه کرونا گرفتم!همش فکرم مشغوله اگه بگیرم‌چه بلایی سرم‌میاد؟تب ندارم اصلا !خدایا خودت کمکمون کن.

نترس من ۲۰ هفته بودم، گرفتم

کللللی تنگی نفس و دو هفته تب. بی حالی ضعف شدید

بعد دو هفته خوب شدم الحمدلله

قرار نیست همه با کرونا بمیرن یا بستری بشن.

الان البته نگرانم دوباره بگیرم....

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

شوهرم تو اتاق خوابیده از سر شب یه چند بار تو خواب سرفه کرده خون تو تنم خشک شده از استرس خوابم نمیبره دددتا بچه دارم هشت ساله و دوماهه

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نترس من ۲۰ هفته بودم، گرفتم کللللی تنگی نفس و دو هفته تب. بی حالی ضعف شدید بعد دو هفته خوب ش ...

من همش نگرانم خدانکرده کرونا بگیرم روی جنین تاثیر بزاره😔 دورو اطرافم هم اکثرا گرفتن ....

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2728
من همش نگرانم خدانکرده کرونا بگیرم روی جنین تاثیر بزاره😔 دورو اطرافم هم اکثرا گرفتن ....

نه بابا تاثیر نداره رو جنین

فقط خودت یه کم اذیت میشی

نه بابا تاثیر نداره رو جنین فقط خودت یه کم اذیت میشی

مطمئنی از دکترت پرسیدی؟

خیر سرم دیروز پیش دکترم بودم اما اینقدر گیج بودم یادم رفت بپرسم تاثیر میزاره یا نه ؟اخه تازه هفته 16 هستم 

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
مطمئنی از دکترت پرسیدی؟ خیر سرم دیروز پیش دکترم بودم اما اینقدر گیج بودم یادم رفت بپرسم تاثیر میزار ...

به دکترم گفتم. چیزی نگفت که ممکنه آسیب بزنه و....

اینطوری مستقیم نپرسیدم که آسیب میزنه یا نه

به دکترم گفتم. چیزی نگفت که ممکنه آسیب بزنه و.... اینطوری مستقیم نپرسیدم که آسیب میزنه یا نه

اهان درسته...خیلی منونم که جواب دادی 💗💐

انشالله بخیر بگذره🙏

به جنین آسیبی نمیرسه فقط ممکنه هر قرص و دارویی نتونید استفاده کنید

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
نه بابا تاثیر نداره رو جنین فقط خودت یه کم اذیت میشی

عزیزم چند هفته گرفتی منم یک کم بی حالم و یک کم لرز دارم الان سه روزه ولی خدا رو شکر تب و اینا ندارم چقدر طول کشید خوب شدی؟من انشاله ماه دیگه این موقع سزارینمح اگه زودتر نشه نگرانم

خدایا ممنون از محبت و نگاه همیشیگیت ... دخترای گلم رو مث همیشه به خودت میسپارمممم ای مهربان تر از مادر به اونا
عزیزم چند هفته گرفتی منم یک کم بی حالم و یک کم لرز دارم الان سه روزه ولی خدا رو شکر تب و اینا ندارم ...

من ۲۰ هفته بودم

دو هفته کاااامل تب داشتم و از بی حالی به زور تکون میخوردم...

2706