2703
2553
عنوان

مرد احساسی 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 30 پست
    هععععی

🤣🤣

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
نه دیگه خالی میبنده جایی نمیره کاری نمیکنه ولی هر چند مدت اینطور میگه بعد میگه میخواستم‌ری اکشنتو‌ ب ...

ترسوئه دیگ گفتم و اعتماد ب نفسش کمه

غیر مستقیم و زوری میخواد دوستت دارم بگیره 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دلش میخاره 😬😁حتما

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
2720
مرد احساسی خیلی خوبه قشنگ میتونی بهش تسلط داشته باشی😂 وابسته خودت کنیش جدی میگم

ما که نگفتیم شوخی میگی 😁شما گل میفرمایدد

اره والا من شوهر خواهرم موقع عقدش اشك ريخت از خوشحالي خيلي صحنه قشنگي بود تو فيلم 

من شوهرم باسرديش عذابم ميده

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2714

واییی نه ، من شوهرم احساسیه 

رو مخمه 😐 متعادل خوبه ، حتی یجاها یوبس 😂

بی من سفر نمیره‌، باعث میشه منم نتونم برم 😭 دوس دارم گاهی شب خونه مامانم بمونم میره تو خودش 😐 شب پاشم تو پذیرایی بخوابم بیدار باشه میفهمه ناراحت میشه 

الانم خوابههه 😂 تولدش یادم بره طوفان میشه 😔😭 

بستگی به روحیه زن داره 

😅 اصن مرد و روحیه سرد و خشنش 😬😂

جهت تاکید و جدیت موضوع گفتم😂😂😂

😁شما لطف داری گل می فرماید 

همسر منم اینطوره اما اسم دختر اینا نمیاره 

مثلا میره سرکار باید زنگ بزنم بگمش رسیدی عزیزم اگه زنگ نزنم سراغ نگیرم دلخور میشه ک تو دوسم نداری 😐و برات مهم نیستم

دوس داره بهش گیر بدم 

غیرتی بشم 

اما مثل شوهر دوست شما نیست بیاد بگه با فلانی میخوام برم بیرون یا فلانی بهم زنگ زده اگه بگه میدونه قهر میکنم وتا دو‌روز من کشی میکنه 

واییی نه ، من شوهرم احساسیه  رو مخمه 😐 متعادل خوبه ، حتی یجاها یوبس 😂 بی من سفر نمیره‌، باع ...

من هنو تو عقدم  اگه غیرتشو به حوش بیارم نصف شب گازشو میزنه میاد خونه بابام دعوا 😐 البته دعوا میکنه بعد بغل 

یا مثلا هفته پیش دعوا کردیم شام با دوستاش نرفت تا چهار ساعت بعدش آشتی کردیم رفت شام خورد ☹️

و خیلی کارای دیگه 

بعد داره روز به روز بدتر میشه ب

2706