2726
عنوان

مرد احساسی 😐

481 بازدید | 30 پست

خودم‌یکیشو دارم‌😏😂

این‌رفیقمم داره گرفتار میشه، طرف ۳۹ سالشه خودش هم سن من ۳۲ ، بعد طرفش هیت علمی و استاد دانشگاست و تو‌شرکت هم کار میکنه ، یبارم طلاق گرفته دو سال قبل

میگه هر چند هفته پیاماش حاوی این متنها هست من دارم میرم سفر ماموریت یهویی ، یا دوست دختر دوستم گفته بیا بیرون کارت دارم، یا مهمونی ( پارتی ) دعوتم‌، یا با دوستم و زنش و دوست زنش چارتایی میخوایم بریم بیرون، یا همکارم که خانومه میخواد بیاد خونم کار داریم برا پروژه 

اینارو میگه تا عکس العمل دوستمو ببینه و اگه دوستم به ارومی برخورد کنه بگه ایرادی نداره پسره سرد میشه و شاکی که دوسم نداری و اگه مخالفت کنه میگه الکی بود میخواستم ببینم حساسی دوسم داری یا نه یا دلت تنگم هستی یا نه 

بنظرتون کمبود محبت داره؟ 🤔 فازش چیه مردک گنده 

چرا زمونه‌برعکس شده 😂 بهش میگه برام شعر بخون کتاب بخون 

کمبود محبت هست یا چی؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اعتماد ب نفسش صفره 

چون جرئت نمیکنه مستقیم برخورد کنه و میترسه

بخاطر همین این کارو میکنه ک در هر دو جواب دوستت ضایع نشه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

اااااایییییییی..انقدره بدم میاد از این مرداااااا به خصوص تو سن بالا...حالا کم سن باشن آدم میگه بچه است خامه  

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
اعتماد ب نفسش صفره  چون جرئت نمیکنه مستقیم برخورد کنه و میترسه بخاطر همین این کارو میکنه ک در ...

نه دیگه خالی میبنده جایی نمیره کاری نمیکنه ولی هر چند مدت اینطور میگه بعد میگه میخواستم‌ری اکشنتو‌ ببینم 😐 میگه بهش گفتم در نظرم چوپان دروغگو شدی 😂 

اخه معمولا دخترا ازین ترفند حسادت برانگیزی استفاده میکنن 

مرد ندیده بودم 🤔

2706