2726
عنوان

عمل بینی اصفهان

353 بازدید | 13 پست

سلام 

من چند روزه خیلی گشتم دنبال یه دکتر خوب که طبیعی باشه کارش و کار خراب عملا کم داشته باشه

ولی هرکس یه چیز میگه

لطفااا اگه تجربه دارید و یا اطلاع منو در جریان بزارید چون دارم دیوونه میشم

مرسی :*

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من پیش شهرام فاضلی عمل کردم یک ماه چسب زدم فوقع العاده طبیعی و عالی سال ۹۶ و اصلا هم بعد عمل فقط اتل رو برامدمنشیشون برداشتن ب دلایلی نتونستم مطب مراجعه کنم بخاطر اینکه بلافاصله باردار شدم الانم عالیه

2728

من ۱۵ سال پیش دکتر راستی عمل کردم و واقعا راضی بودم همینطور خواهر و خواهر زادم هم پیش ایشون عمل کردن... هم طبیعیه هم مشکل تنفسی یا بد فرمی نداشتیم... البته اگر الان خواستی بری پیشش حتما بیاراشو برو ببین ... چون من فقط سه چهار بار میرفتم مطب الکی و بیماراشو میدیم و باهاشون صحبت میکردم... نشون بده آدم حساسی هستی و تاکید کن که چه تغیراتی میخوای....

هرجا ميرى فقط تو اين بيمارستان نرو  https://www.shomanews.com/بخش-اخبار-2/924527-تجاوز-فجیع-ب ...

چطور ممکنه تو اتاق عمل وقت عمل حداقل ۴ نفر تو اتاق هستن .. دکترت دستیار بیهوشی و حالا بقیه... من چندین بار عمل داشتم و همیشه دکترم قبل از بیهوشی پیشم بود همچنین کادر... تو ریکاوری هم وقتی نیمه بیهوش بودم هم پرسنل مرد بود هم زن... خیلی عجیبه🤤🤤🤤🤤

من ۱۵ سال پیش دکتر راستی عمل کردم و واقعا راضی بودم همینطور خواهر و خواهر زادم هم پیش ایشون عمل کردن ...

مرسی چک میکنم. راجع به دکتر پور صیرفی و مجلسی یا اخوت اطلاعی دارین؟

مرسی چک میکنم. راجع به دکتر پور صیرفی و مجلسی یا اخوت اطلاعی دارین؟

نه متاسفانه... ولی اون زمان راستی خیلی تو بورس بود... اگه اشتباه نکنم چهار راه پلیسه الان مطبش... بازم عزیزم حتما پیگیری کن و بیماراشو ببین... من خیلی حساس بودم و خیلی تحقیق کردم