1735
1804
عنوان

پسر سفید یا مشکی؟؟+عکس

449 بازدید | 46 پست

اکثر دخترا پسر چش ابرو مشکی خوششون میاد هیشکی اینجا نیست مثه من از رنگ سفید کرده ها و لنز آبیا خوشش بیاد ایا؟ آیا من آنرمالم یا شما هم دوس دارین

لطفا از توهین پسری که مو رنگ کنه فلان و بهمانه بپرهیزید😐💗

سفید یا مشکی؟

اینا که گذاشتی هیچکدوم با احترام

چشم ابرو مشکی پوست سبزه😎😎😎😎

من عاشقِ شهدااااام 💚                                                شهید ابراهیم هادی داداشمِ   💙                                من دخترِ شهید قاسم سلیمانی اَم   💜                            شهید احمد پلارک   💛                                                شهید یوسف قربانی   💚                                             شهید حبیب الله دربری پور  💙                                     شهید احمد نیّری  💜                                                  خیلی دوستتون دارم 😊😊😊😊

کافه خوندنی، جایزه نقدی برای مطالعه و پاسخ به سوالات، 

هر ماه یک جایزه ۱ میلیون تومانی، ۲ جایزه پانصد هزارتومانی و ۱۵ جایزه دیگر، برای ورود اینجا کلیک کنید

هیچکدومشون به درد نمیخورن

💥دیروز گفت 52 نقطه ایران را میزنیم ، امروز در 50 ایالت کشورش فاجعه ملی اعلام میکند! هی قاتل قمارباز هرگز ایران و ایرانی را تهدید نکن.خدای ایران،خدای قاسم سلیمانی،خدای آن دست به ناحق جدا شده ویرانت خواهد کرد.
1805

نفهمیدم چی گفتی 

چپی بهتره😁

دختری که💓عاشق ریاضیه و الفباش اعدادن🤓یکی از بهترین لحظه های زندگیش ، وقتیه که جواب یه مسئله سخت رو که گاهی دو ساعت و گاهی دو روز طول میکشه رو پیدا کنه😁عاشق انبه و انگور قرمز و دلمه‌ست🥭🍇بزرگترین لذت‌هاش اینه که اینقدر دوره خودش بچرخه که سرش گیج بره و بعدش دراز بکشه رو زمین و چشاشو ببنده 👩🏽 و یا وقتی داره تنهایی قدم میزنه ، تصور کنه یه جای دیگست ، که اونجا میتونه جنگل پریان باشه🧚‍♀️🧝‍♀️یا قبرستون زامبیا🧟‍♀️خوره فیلم های ترسناک👻 ، فانتزی🧚‍♀️🧞‍♀🧞‍♂️🧜‍♀️ و جناییه🕵️‍♀️ دیوونه انیمه های میازاکی و انیمیشن های دیزنی و پیکساره مخصوصا پونیو و دیو و دلبر🥀سازه مورد علاقش گیتار کلاسیکه و آهنگای مورد علاقش هر ماه تغییر میکنه😂عاشق زمستونو برفه❄ و بیزار از تابستون و گرماش☀️بزرگترین آرزوش اینه که یه روزی یه جغد سفید براش از هاگوارتز دعوت‌نامه بیاره(آرزو بر جوانان عیب نیست😁) ترکیب رنگی مورد علاقش صورتی طلایی و فیروزه ای نقره ایه🥰😇و در آخر.....عااااااااشق هممممممممه موجودات جهانه😍😍😍
1783
1800
1651