1735
1804

من عزیزم چند ساعت دیگه زایمان می کنم انشاالله 

خدا جونم مرسی پسر خوشگلمو بهم سالم رسوندی 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍از این فرشته های خوشگل نسیب همه مادران سرزنینم بشه صلوات 😊😊😊😊😊🙏🙏🙏

سر زایمان منم دعا کن 

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید

خانم ها اگه تو این روزا دنبال جایی میگردین 

که قدرتون بدونن و ازتون تشکر کنن و کلی جایزه بهتون بده به اینجا سربزنید

سر زایمان منم دعا کن 

اگه لایق باشم حتما 😘

خدا جونم مرسی پسر خوشگلمو بهم سالم رسوندی 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍از این فرشته های خوشگل نسیب همه مادران سرزنینم بشه صلوات 😊😊😊😊😊🙏🙏🙏
1805
اگه لایق باشم حتما 😘

مرسی .به سلامت بغلش بگیری

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید
1783

واااای جوووونم چه زیباااا😍ان شاالله به سلامتی بیاد بغلت و همیشه زیرسایه پدر مادربزرگ شه🙏🏻توروخدا منم دعاکن که خدا بهم به زودی بچه های سالمو تپل بده😍محتاجم به دعات❤️❤️

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️خداياااااا شكرت كه نعمت مادر شدن رو به من عطاكردى❤️براى سلامتي فندقم يه صلوات بفرستيد😉🙏🏻خداجونم به تمام كسانيكه در انتظار فرزند هستن فندق هاى سالمو خوشگلو تپل بده😍🙏🏻         
منم دعا کن جز منتظرا هستم 

انشاالله از چشم انتظاری در بیای حتما بیاد تون هستم 

عزیزم بسلامتی. تبریک میگم بهت مبارک باشه. انشاالله زایمان راحتی داشته باشی. و سالم نی نی رو بغل بگ ...

قربونت دعا کن  سالم باشیم هر دوتا مون بارداری سختی داشتم باورم نمی شه به این لحظه رسیدم 

1800
 وای خوشبحالت خدا حفظش کنه۰😍😍

گلم تنبلی داشتم هیچ قرصی نخوردم کیستم داشتم خدا خواست در اولین اقدام باردار شدم دکتر رفتم گفت تنبلیت خیلی زیاده و گف ممکنه تخمکات جواب نده چون ۳ یا ۴ ماه یه بار پریود میشدم خودم گیاه ۵ انگشت گرفتم خوردم از اون موقع تا الان پریام ماه به ماه منظمه تا این ۶ ماه که زخم شده رحمم که سر زایمان اینقدر که معاینم کردن ...میخوام بگم خواست خداست فقط از خوش بخواه خیلیم بهش فکر نکن دنبال هر چی بخوای بری ازت دورتر میشه 

برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستین .😘
واااای جوووونم چه زیباااا😍ان شاالله به سلامتی بیاد بغلت و همیشه زیرسایه پدر مادربزرگ شه🙏🏻توروخدا ...

انشاالله چشمت روشن شه عزیزم شماهم برا من دعا کن بارداری سختی داشتم دیدنش ارزومه

انشاالله چشمت روشن شه عزیزم شماهم برا من دعا کن بارداری سختی داشتم دیدنش ارزومه

ان شاالله عزیزم ممنون🌹،حتما با کمک خدا زایمان راحتی داری ان شاالله،برات آیة الکرسی خوندم ان شاالله سالم بیاد بغلت🙏🏻

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️خداياااااا شكرت كه نعمت مادر شدن رو به من عطاكردى❤️براى سلامتي فندقم يه صلوات بفرستيد😉🙏🏻خداجونم به تمام كسانيكه در انتظار فرزند هستن فندق هاى سالمو خوشگلو تپل بده😍🙏🏻         
ان شاالله عزیزم ممنون🌹،حتما با کمک خدا زایمان راحتی داری ان شاالله،برات آیة الکرسی خوندم ان شاالله ...

مرسی فدات شم خدا هیچ زنیو چشم انتظار بچش نکنه  

1651