2737
2734
عنوان

برای حاجت دلتون صلوات میفرسم

114 بازدید | 29 پست

با دلشکستم دعاتون میکنم از ته دلم به هرچی میخواین برسین

با دلهای پاکتون برای شفای بابام دعا کنید 

دلم برای حرف زدنش راه رفتنش خندیدنش تنگ شده دلم تنگ شده برای بابای مهربونم آخه به کی بگم درکم کنه 😢😢😢😔دارم میمیرم هر روز به هوای این بیدار میشم که بابام خوب شده باشه 

میشه خدا منو به آرزوم برسونه تنها آرزوم شفای بابامه😔

دیگه هیچی از خدا نمیخوام

خدایا شکرت

دعاگوتون هستم🌹🌹🌹

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشاالله به زودی شفا بگیرن پدرتون

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀

ان شاءالله بحق امام سجاد شفاء بگیرن.

عزیزم این دعا رو بخونید به تربت امام حسین بریزید تو آب بدید بیمار بخوره ...خیلی سفارش شده

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2738

انشالله پدرت خوب شه

تورو خدا دعا کنین کرونا تموم شه😔😔التماس میکنم رعایت کنین

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐
2706