2737
2734
عنوان

اتفاقات ماورایی

803 بازدید | 24 پست

بچه هاتاحالاشده اتفاقات ماورایی براتون پیش بیادیااطرافیانتون؟فقط خواهشااگه ترسناکه اصلاتعریف نکنید.ولی اگه ترسناک نیس بیاین تعریف کنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

با این که خیلی میترسم ولی مثل چی خیز گرفتم اومدم

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
 کرمه وجوده میلوله

اره به خدا قبل اینم داشتم تایپیک ترسناک میخوندم وسطش پا شدم لامپ و روشن کردم تازه خاموشش کردم که با اومدم اینجا   

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
2738
ماورایی مثلا چجوری درچه حد عجیب ؟

ببینین بچه ها من وقتی ۵سالم اینابود توکوچه مون سرظهرکع هیچکس هم نبودداشتم باچندتاسگ روی اسفالت بازی میکردم یه دفعه متوجه وجودچیزی شدم سرموبلندکردم دیدم یه هواپیمای خییییلی بزرگ بالای سرم اینقدزنزدیک بودبه من که من حتی میتونستم زیرچرخاشوببینم ..خیییلی اروم داشت میرفت بدون هیج صدایی..من اول فکرکردم میخادسقوط کنه حتی تعجب کرده بودم که چرامیخاداینحافروبیاد..فقط ازپشت بوم ها انگار اندازه ۳مترفاصله داشت..بعدش دیدم نیست غیب شد..بعدش همینحوری تعجب کرده بودم ولی بااین حال نترسیدم ودوباره داشتم بازیرمیکردم..ولی ازذهنم هیچوقت نرفت..حتی میترسیدم به خانوادم بگم چون مطمعن بودم باورنمیکنن ..بعدهاکه بزرگترشدم هروقت میگفتم هیجکس باورنمیکرد.ولی من حتی چراغاش که توروزروشن بودرویادمه

2706