2726
عنوان

ممکنه مجبور باشم پشت سر هم حامله بشم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 92 پست
اذیت که الان خوبن داداشم ازدواج کرده  خواهرمم مشکلی نداره ولی تو دوران کودکی  ونوجوانی چرا ...

عزیزم... من شنیدم ازدواج هم کنن نمیتونن بچه دار شن درسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ازدواج کرده ؟؟؟ پس چرا اینجوری میگنراجه به ماژورا  البته ببخشید اینجوری گفتم چون خودمو ...

اره ازدواج کرده ۱۷ ساله  یه بچم داره بچه خودش نیست چون بچه خودش تو یه حادثه مرد متاسفانه دیگه نتونستن بچه دار بشن ار پرورشگاه اوردن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2728
اره ازدواج کرده ۱۷ ساله  یه بچم داره بچه خودش نیست چون بچه خودش تو یه حادثه مرد متاسفانه دیگه ن ...

چه دل بزرگی داره واقعا خدا به دلش ارامش بده 

منم اگه بچه دار نشیم قصد دارم از پرورشگاه بیارم

درصد الفه و بتا بودنتونم مهمه؟

ما متخصص خون رفتیم چیز خاصی بهمون نگفت فقط گفت چون آلفا بتا هستید مشکلی نیست. 

دکتر زنان خودم هم وقتی گفتم آلفا بتاییم گفت پس مساله ای نیست

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********
عزیزم... من شنیدم ازدواج هم کنن نمیتونن بچه دار شن درسته؟

داداشمن بچه دار شد ولی متاسفانه مرد یعنی زنش ۶ ماهه باردار بود تصادف کردن بجه مرد ودکتر عوضی نتونست بچه کامل در بیاره قسمتی از جفت یا جنیین موند کیست شد ودیگه زنداداشم بچه دار نشد الان یه دختر ۱۴ ساله دارن از پرورشگاه اوردن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

استارتر تو ک نوشتی با شوهرت اصلا رابطه نداری الان چطور میخوای پشت سرهم حامله بشی

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
چه دل بزرگی داره واقعا خدا به دلش ارامش بده  منم اگه بچه دار نشیم قصد دارم از پرورشگاه بیارم

عاشق دخترشه  تازه یه چیزی می گم باورت نمی شه وقتی دخترش ۳ ساله شد سرطان گرفت داداشم داشت دیوانه می شد همش می گفت خدا داره منو امتحان می کنه بچه خودم که ندیدم از دستم رفت اینو هم می خواد ازم بگیره 😢😢😢  دکترا گفتن فقط ۶ ماه زنده می مونه چون کسی نداشتیم بهش مغز واستخوان اهدا کنه الان ۱۴ سالشه خدارو شکر صحیح وسالم 

2706