2737
2734
عنوان

ممکنه مجبور باشم پشت سر هم حامله بشم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 92 پست

تو آشناهامون7 سال پیش دوتا مینور باهم ازدواج کردن

بعد از ازدواج زیر نظر دکتر بخاطر بالا بودن سن خانوم

زود اقدام کردن ب بارداری

خلانومه دو تا بارداری ناموفق داشت و مجبور ب سقط شد

بارداری سوم سالم بود خداروشکر

بچش یکسالش که شد دوباره اقدام کردن ب بارداری از ترس اینکه ممکنه بازم مجبور ب سقط بشن

بارداری چهارم هم سالم بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باز یه دروغ دیگه ب هر دو مینور اجازه ازدواج نمیدن خانم

کی گفته اجازه نمیدن اخه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2728
والا منم ۹۱ ازمایش دادم رو این موضوع تاکید کردن

نمودونم والا ولی خب مثلا بندرعباس ی شهریه ک تالاسمی زیاد هست و خب ازدواجم میکنن 

شاید مثلا اونایی ک دیگه زیاد زیااااد ریسک دارن نمیذارن

چون الان مثلا دوتا بچه دارن ولی هردوش خداروشکر ماژور نیستن

2738
اخه تو ازمایشگاه ب من گیر دادن سر این موضوع

نمیدونم داستان شما چطوری بوده

ولی در نهایت میبینم که ازدواج میکنن 

تو بیمارستانم هنوز بچه های تالاسمی ماژور دیده میشه متاسفانه

ولی شکر خدا الان چون میشه فهمید و سقط کرد شرایط بهتره

نمیدونم داستان شما چطوری بوده ولی در نهایت میبینم که ازدواج میکنن  تو بیمارستانم هنوز بچه های ...

به من گفتن که توی 12 هفته باید بیای مرکز ژنتیک آزمایش بدی اگه بچه سالمه ک نگه میداری ولی اگه مشخص بشه ک بچه تالاسمی هست اجازه به دنیا اومدن نمیدن

بچه دار هم شدن؟

اوهوم 

تالاسمی ژنش مغلوب ینی شما مینور همسرتم مینور یک چهارم برای هر فرزندی احتمال ماژور شدن داره و باید حتما حتما جتما زیر نظر دکتر و کنترل شده بچه بیاری بعضیارم ک ژنومشون ک بررسی میکنن میگن شما اصلا حق بچه دار شدن ندارید

بچه دار هم شدن؟

نگران نباش الان که مثل قدیم نیست ازمایش میدی خب سر هر بارداری خدارو چه دیدی شاید همون بارداری اول سالم بود 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

بعد سقط نمیکنن اگ جنین هم مینور باشه؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

عزیزم به نظر من اصلا عجله نکن چون خدا سر وقتش هر چیزی رو میده از سر حکمت فعلا هم بخاطر کرونا باردار نشن خدا حواسش هست به همه تا بعدا بتونی زیر نظر دکتر خوب باردار شی و تحت نظر باشی اول از همه به فکر سلامت بچه باید باشی تا تربیتش .چون بچه مریض تربیت نمیخواد قبلش سلامتی و سرحالی میخواد پس عجله نکن و اگه احتمال خطر و بیماریش زیاده باردار نشو که یه عمر خودتو عذاب میدی به این راحتی ها نیست

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
2706