2733
2734

میشد زن خفن ترین مرد محله😁

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میومد هر روز از تِزاش میگف مثلا سلام دوستاي عزیزم خیلیاتون تو دایرکت ازم سوال کردین موهاتو کجا اکستن ...

تازه پیجشم ۱ میلیون فالوور داشت😂 که نصفشونم ازون حسودای پلاستیکی بودن که فقط میخوان ایراد بگیرن😅

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
2728
میومد هر روز از تِزاش میگف مثلا سلام دوستاي عزیزم خیلیاتون تو دایرکت ازم سوال کردین موهاتو کجا اکستن ...

ادامه داره وایسا 

راستییی اگه از طرف پیج من برید بهتون ۱۰ درصد تخفیییف میدن 😃😂😂😂

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤

آخه چرا خود ما خانمها به زن نگاه سطح پایین داریم؟؟؟؟؟ شاید درس می‌خوند و یه دکتر موفق می‌شد. یه پژوهشگر، یه وکیل، یه مهندس عمران و و و

به نظرم اصلأ خوشگلی موفقیت نیست.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
ادامه داره وایسا  راستییی اگه از طرف پیج من برید بهتون ۱۰ درصد تخفیییف میدن 😃😂😂😂

بزن دست قشنگه رو😂😂

تازه جدیدا یاد گرفتن میگن فلان روزو فلان ساعت خودمم سالن هستم پیششون خوشحال میشم بیاین ببینمتون اخرشم یه چششونو کور میکنن لبارو میدن جلو و ماچچچ بهتون

شـبی از مـیان اینهـمه درد امیـد می‌رویـد…🌱💛
2738
خب مدله معروفه پولداره یه خودی نشون میشه خیلی اپشن دارن لونور اینجا اگه بود پدرش سرشو با داس میبرید

مگه همه دخترا رو سر میبرن.....؟؟؟

خیلی بی ربط بود.........حماقت یک نفرو نباید به همه تعمیم داد که

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
بزن دست قشنگه رو😂😂 تازه جدیدا یاد گرفتن میگن فلان روزو فلان ساعت خودمم سالن هستم پیششون خوشحال می ...

انگار بردپیته 

ملتم همه بخاطر امضا گرفتنم که شده بیان سالن  😂😂

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
ممیک صورتش میشه پیداکنی توایران..خیلیاشبیه همینن....البته باعمل....

اینم کلش عمله

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑

الان بچه چهارمشوحامله بود و شوهرش بهش خرجی نمی داد 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
آخه چرا خود ما خانمها به زن نگاه سطح پایین داریم؟؟؟؟؟ شاید درس می‌خوند و یه دکتر موفق می‌شد. یه پژوه ...

اصلا  خودتحقیری تو خونشونه، نکننم میمیرن

ته دیدگاهشو نم درباره موفقیت یه زن مدل شد نشه مثلا!!! 

این همه زن موفق داریم تو این کشور که بدون عرضه اندام و جاذبه های زنونه ی خودشون، موفق بودن

چرا زن موفق رو فقط زنی میدونیم که  ازاد باشه زنانگیهای خودش رو فقط نمایش بده؟ 

فضای مجازی متاسفانه گند زده به سلیقه خیلی از زنهامون،😕

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
همسرش هم خوش قیافه ست؟ 

اصلاااااا به خاطر همین اینو چادری کرد ولی خیلییی آقاست این دختر داییم به شدت زیباست داییم نمی زاشت زیاد بره بیرون آخرم استادش عاشقش شد گرفتش 

2706