2726

بچه ها من 1 ساله ازدواج کردم دوسال عقد بودم و 5 سال هم با شوهرم دوست بودم از همون اولم بهش شک داشتم تو گوشیش هیچی نیست ولی خیلی زرنگه دم به تله نمیده جدیدا شکم بهش زیاد شده چون همسایمون میگه از کسی شنیدم شوهرت با یه بیوه رفیقه ولی از ترسش هرچی گفتم اسم و آدرس نداد. شوهرم شغلش آزاده یه شریک داره حالا فهمیدم یه موقع هایی سرکارو میپیچونده می‌رفته سر قرار امروزم متوجه شدم صبح سرکار نبوده فقط شریکش اونجا بوده سر همین بحثم شده باهاش اومد خونه شام نخورد گرفت خوابید مطمئنم داره خیانت میکنه ازش متنفر شدم بخدا رو هوام نمیدونم با زندگیم چیکار کنم من روحیه خیلی حساسی دارم نمیتونم این چیزارو تحمل کنم نمیتونم ببینم شوهرم که یه روزی عاشقم بوده حالا داره این کارارو میکنه عقلم میگه طلاق بگیر ولی تحمل طلاق ندارم خیلی وابستشم

خب یکی از علتهای خیانت البته یکیش نه دلیل اصلیش اینه که شخص خیالش راحته همسرش بخاطر وابستگی جدا نمیشه

کرونا برو سراغ اون رن زندگی خراب کن، ملتو ول کن

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با احتمالات زندگیتو خراب نکن

حواست جمع باشه ببین چیکار میکنه

چرا دنبالش نمیری ببینی چیکار میکنه؟یا یه نفرو بفرست سر از کارش در بیاره

اللهم عجل لولیک الفرج♥️نذر ظهور صلوات🌹🌹🌹

اول تلافی

بعد بردن آبروی اون پیش عالم و آدم و به موس موس و گ و ه خوردن انداختن اون

بعد گرفتن تموم حق و حقوق و درآخر

مثل پوست موز انداختن در سطل زباله ی آشغال

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^

از علاقه زیاد اینجوری شدی بهت قول میدم خیانت نمیکنه منم اوایل یه مدت اینجوری شدم بعد متوجه اشتباهم شدم، شاید همسایه ازحسادت یه دروغی گفته باور نکن محبتتو زیاد کن به همسرت کسی که پنج سال باهات دوست بوده بعدم انتخابت کرده واسه ایندش مطمعن باش عاشقته

از خدا میخام به زندگیت آرامش بده 🙏از من به تو نصیحت مشکلت روبا خونسردی حل کن که روتون توی روی هم باز نشه عجولانه فکر نکن و تصمیم بگیر وقتی اسم طلاق بیاد توی خونه عرش خدا به لرزه در میاد 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
از علاقه زیاد اینجوری شدی بهت قول میدم خیانت نمیکنه منم اوایل یه مدت اینجوری شدم بعد متوجه اشتباهم ش ...

من کلا تو محلی که شوهرم خانوادش دارن زندگی میکنن یه ساله اومدم از یه چن نفر دیگه هم شنیدم شوهرم بدنامه کلا 

2706