2737
2734
دقیقا همینه من تازه عروسشون شدم تا حالا اینجوری ندیده بودم حتی تو عقدمم کادو ندادن

عزیزممم خودتو ناراحت نکن هر شهری بد و خوب داره دیگه

ماخودمون کُردیم همسرمم کرد هستش هردومونم مال یه شهریم اما تفاوت ها زیاده

سعی کن خیلی اهمیت ندی به کاراشون

عزیزممم خودتو ناراحت نکن هر شهری بد و خوب داره دیگه ماخودمون کُردیم همسرمم کرد هستش هردومونم مال یه ...

نمی تونم به خدا خیلی خاصن آخه یه کارایی می کنن یه بی حرمتیایی. دلم نمی خواد ادامه بدم من که انقد بچه دوست دارم اصلا دلم نمی خواد از نسلشون بچه داشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من طایفه ی پدریم اراکی هستن

خیلی سیاستمدار هستن و حساب همه چی رو دارن

فقطم از دیگران توقع دارن خودشون هیچ خیری واسه کسی ندارن،انقدر ازشون بدی دیدیم که الان با پدرم و کل طایفه اش قطع رابطه ایم

خلاصه بگم من که شرمم میشه جایی بگم اصالتم برمیگرده به اراک

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
2728
نمی تونم به خدا خیلی خاصن آخه یه کارایی می کنن یه بی حرمتیایی. دلم نمی خواد ادامه بدم من که انقد بچه ...

هرجا که بی حرمتی شد بهت رفت و آمدو خیلی کم کن و به مرور قطع کن.حالا جدای نسل اونا بچه رو بذار واسه زمانی که همسرت با هزینه های زیاد بچه آشنایی کامل داشته باشه خدایی نکرده به مشکل نخورین

من طایفه ی پدریم اراکی هستن خیلی سیاستمدار هستن و حساب همه چی رو دارن فقطم از دیگران توقع دارن خود ...

آخ حرف دل منو زدی من بدم میاد از نسلشون بچه دار شم حتی

پولدارن ولی لباس رنگ و رو رفته و کهنه تنشون می کنن توی عقدم کل فامیلشون اومدن تالار شامم هوردن یه 100 تومنی کادو ندادن

انقدر دلم پره ازشون به خدا 

هرجا که بی حرمتی شد بهت رفت و آمدو خیلی کم کن و به مرور قطع کن.حالا جدای نسل اونا بچه رو بذار واسه ز ...

چی بگم ما تبریزیم اونا اراکی دو قطب مخالف هم

همسرم کاراشونو به روشون نمیاره هر کاری می کنن باز با نیش باز جلوشون خم و راست میشه

2738
آخ حرف دل منو زدی من بدم میاد از نسلشون بچه دار شم حتی پولدارن ولی لباس رنگ و رو رفته و کهنه تنشون ...

آره اصولا اینا دلشون نمیاد خرج کنن وااای واای ولی کافیه یه داماد گیرشون بیاد توقع همه چی از داماد دارن ولی خودشون واسه پسراشون تو همه چیز میخوان قناعت کنن...

نگم برات که اونا که فامیلم بودن روز عروسیم هیچکدووووومشون نیومدن اتاق عقدم که کادو نخوان بدن حتی مادربزرگ و عمه و عمو و....هیچکس یعنی آبرومو بردن😔😔

بابامم که دست پرورده ی همونا انقدر از خانواده اش حرف شنوی داره ماهارو میفروخت به خانواده اش

روز عروسیم میگفت من کادو ندارم بدم الکی یه چیز اعلام کنید وگرنه منم دیر میام سالن که نرسم به اتاق عقد😔😔😔

تو حساب کن من که بچشون بودم از خودشون بودم باهام این کارا رو کردن تو دیگه در جایگاه عروس نباید توقعی داشته باشی...

بلاهایی سرمون آوردن که ۲ ساله از زندگیم حذفشون کردم

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
آره اصولا اینا دلشون نمیاد خرج کنن وااای واای ولی کافیه یه داماد گیرشون بیاد توقع همه چی از داماد دا ...

پادر شوهر من کسی بهش کادو می ده قایم می کنه بعد میاره تو مناسبتا می ده به من بعد جالبیش اینجاست کادو هم نمی کنه می زاره تو مشما فیریزر

به خدا پیر شدم از دستشون 

باغ گردو دارن دلشون نمیاد دوتا گردو به منم بدن

نوشابه دهنیو نمی ریزن دور 

واییی خدا یه کارایی می کنن

حالاکه نزدیکی بهشون رفت و آمدتو خیلی کم کن هرچی کمتربری راحت تری چون شوهرت طبق خلق و خوی تو بار میا ...

تازه می خواستم من بیام تو ساختمون باهاشون زندگی کنم

خیلی خوش اخلاقن توقع نزدیکی هم دارن

تازه می خواستم من بیام تو ساختمون باهاشون زندگی کنم خیلی خوش اخلاقن توقع نزدیکی هم دارن

عیب نداره.اعصاب خودتو خوردنکن دوری بگیر و به خودت زمان بده که بتونی با یه سری از اخلاقاشون کناربیای

2706