2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اوایل شیرخشک دادن برات همش عذاب وجدان اما نترس شیرخشک همه ریزموادمغذی داره حتی مثل شیرمادرتنهاعیبیش نداشتن انتی بادی ک درمواقع بیماری فرزندت باعث بهبود سریعترمیشه مثل فصل زمستون ک انفلونزا وسرما زیاد 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

من خودم مجبور شدم دادم اما بچم فصل سرد زودبزودمریض میشد حساس بود ومن اگ سینه میدادم بخاطر آنتی بادی زودترخوب میشد همین تنها عیبیش بود برا ادمهای عصبی زودجوش بهترشیرخشک بدن بچه روانش سالمتربارمیاد.اینا تجربه منه.الانم بچم از اونایک شیرخوردن خیلی بهترماشالله

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

وا مگه دور از جون سم میخوای بهش بدی

منم شیرخشک میدم 

خودمم شیرخشک خوردم و بزرگ شدم والا فرقی ندیدم

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

بچه منم دو ماه و نیمه هست.والا من التماسش میکنم دیگه شیشه نمیگیره.خوبه که من از خدامه شیشه و پستانک بگیره

تیکر بوقت تولد سه سالگی عزیز دردونه ام و به امید خدا تولد نی نی😍
وا مگه دور از جون سم میخوای بهش بدی منم شیرخشک میدم  خودمم شیرخشک خوردم و بزرگ شدم والا فرقی ...

من دخترامو بردم چکاپ یک,سالگی همه چیشون اوکی بود ویتامین و آهن و... از شش ماهگیشون فقط شیرخشک میخورن

عزیزم چرا ناراحتی دختر منم 3 ماهگی دیگه شیرمو نخورد سعی کن شیر خودتو هم بدیش ولی شیر خشک خیلی هم خوبه اصلا نگران نباش 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
شیر مادر بهتره

اون ماق قدیم بود که غذای مادر درست بود

الان خودت مطمئنی هرجی میخوریسالم و درسته؟

من اصلا قبول ندارم شیر مادر بهتر باشه

چون منی که باش یرخشک بزرگ شدم خیلیییی سالم ترم از دختر عموم که 1سال کوچیکتره از من و با شیر مادر بزرگ شد

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2706