2726
عنوان

کرونا خفیف و کیا کرونا گرفتند بیاید

3993 بازدید | 47 پست

سلام بچه ها چن روز پیش تب لرز بدن درد اینا داشتم دیروز ازمایش دادم امروز رفتم پیش دکتر گفت ردپای کرونا تو ازمایش مشکوکین چن روز استراحت کن گفت کرونای خفیف تا چه حد خطر ناک بچمو چکار کنم شیر میخوره راهنمای کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماهم خانوادگی گرفتیم خداروشکر رفع شد چند روز عذاب ودرده بعدخوب میشی

توی اینترنت سرچ کن بهداشت زده چجور به بچه ی شیرخوار شیربدی و سعی کن بادکترت هم درتماس باشی

عزیزم هر بار میخوای شیر بدی قبلش قشنگ یک دقیقه دستتو بشور با مایع. ماسک هم که باید کلا ۲۴ ساعته تو خونه بزنی دیگه‌. چون ناقلی.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
ماهم خانوادگی گرفتیم خداروشکر رفع شد چند روز عذاب ودرده بعدخوب میشی توی اینترنت سرچ کن بهداشت زده چ ...

من شوهرم گرفت و فرستادیمش خونه دوستش قرنطینه شه خیلیم نگرانش میشم اخه تنهاس خونه دوستش کسی نیس 

خطرناکه؟؟؟؟همش میگه خطرناکه همه جه الودس

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎
[QUOTE=145763975]عزیزم هر بار میخوای شیر بدی قبلش قشنگ یک دقیقه دستتو بشور با مایع. ماسک هم که باید ...

دستکش نمیخواد عزیزم. اذیت نکن خودتو. از راه پوست که منتقل نمیشه‌. فقط مرتب دستاتو با اب و مایع قشنگ یک دقیقه بشور‌.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2706