2733
2739
😂😂 اره بابا خوش بودیم باهم 

همیشه خوس باشین عزیرم 

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم قربونت برم 

فدات عزیرم ❤انشالله عروسی کیه این نامزدی که شماداری فکر کنم میخواد زود برین نه

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2731
اره بخدا خودش میگه عروسی بگیریم زودتر  ولی خب هنو وضعیت خونه مشخص نیس منتظریم باباش ببینم چی ...

درست میشه انشالله نگران نباش 

ایشالا دستمون به کرم باباشه ببینم چیزی میماسه

😂اره میده نکنه خسیسه

2738
ن بابا اصلا  فک کنم میخواد  رهن کنه برامون من میگم بخره خودمونم کمکش میکنیم😜😜

اره بخرین حوبه 

مرسی عزیزم اخه فک میکردم ترکا شاید از عروس خیلی کار بکشن  کلا اینقد از ترکا بد شنیدم جبهه گرفت ...

اگر هم خوب باشن به لطف رفتارت چن وقت دیگه خوب نمیشن دیگه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

من اوایل ازدواج یکی دو سالی بوفه و لوسترش رو پاک میکردم مادرشوهرم جوان هم هست پیر نیست،دیدم کلا دیگه اینارو گذاشته واسه من همیشه من تمیز کنم خودش مینشست با گوشیش بازی میکرد منم دیدم تبدسل به وظیفه شده دیگه انجام ندادم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ن بابا اصلا  فک کنم میخواد  رهن کنه برامون من میگم بخره خودمونم کمکش میکنیم😜😜

سانیا مولوگرام داری

2706