2733
2734

کار بکن ولی نه در حدی که تبدیل بشه به وظیفه و سوارت بشن.من کار میکنم ولی یکی درمیون😁

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

مادرشوهر منم ترکه. من خودم آدم تنبلیم و کار نکردنم از روی بدجنسی نیس. خونه مامانم هم کار نمیکنم. خونه مادرشوهر توی انداختن و جمع کردن سفره کمک میکنم فقط. گاهی داوطلبانه سالادم درست میکنم. ولی بقیه کارا نه. مادرشوهرم خودش دختر هم سن من داره ولی هیچکاری نمیکنه واسه همین از منم توقع نداره کاری کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بپرس

خانما من تو نلگرام تو گروهی عضو بودم حالا اومدم بیرون اددم میکنن گروهای دیگه یعنی شمارمو دارن و از کجا بفهمم که شمارمو مخفی کردم تو تل

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

بله کار میکنم ولی نه خیلی چون خودش نمیذاره

رف که نمیذاره بشوریم میگه بیاین دورهم باشیم بعدا خودم میذارم ماشین 

در حد همین معموولی و میز چیدن و اینا 

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2731
من خونه خودمون به زور کار میکنم دلم نمیخواد خونه اونا کمک کنم اصن امشبم داشت با همسرم دعوام میشد

جایی میری زشته کمک نکنی حالا میخواد خونه مادر شوهر باشه یا یکی دیگه

تعجب میکنم از کسایی ک راحت میگن کمک نمیکنیم و بهونه میکنیم و...

واقعا جایی مهمونی میرید نباید ب میزبان کمک کنید؟ 

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

در حد سفره انداختن و ظرف شستن,ضایع است خب شام بخوریم بعد یکی دیگه بشوره

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2738
خانما من تو نلگرام تو گروهی عضو بودم حالا اومدم بیرون اددم میکنن گروهای دیگه یعنی شمارمو دارن و از ک ...

تنظیمات قسمت امنیت بزن شماره تلفن هیچ کس 

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
جایی میری زشته کمک نکنی حالا میخواد خونه مادر شوهر باشه یا یکی دیگه تعجب میکنم از کسایی ک راحت میگن ...

من فقط یه نفرم خب زورم میگیره بخوام همه ی ظرفارو بشورم خونشون...نمیدونم من ادم بدیم یا اونا پرروان 

البته هیچی بهم نمیگن فقط شوهرم میگه کمک کن...حرصم میگیره اصن

والا مادربزرگ من تالا نزاشته دختریاعروسش ظرف بشوره خودش پای ظرفشوییه خونه منم بیادمنم برم همینه ماام ترکیم.مامانمم ازالان میگ عروس اورذیم نشینی مثل الانت ها خخخ گفتم اخه تودیگ طرفشورداری  کارم ی ظرفه دیگ 

رنگ ولایتhaircolorist
عزیزم شکارت کردم بالاخره اینجایی😂😂

اره گلم خوبی چیکارا میکنی

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
ربطی ب ترک بودن نداره  من هم خودم ترکم هم همسرم،مادرشوهرم ب شدت از عروساش توقع کار کردن داره ا ...

مرسی عزیزم اخه فک میکردم ترکا شاید از عروس خیلی کار بکشن 

کلا اینقد از ترکا بد شنیدم جبهه گرفتم براشون

2706