1735
1804

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

رسم نداريم

ادمي ك يجا ميخوره بايد كمك هم بكنه

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑
1805

من هم همسرم ترکه... تبریز که میریم مادر شوهرم انقدر فرشتس نمیزاره دست به سیاه و سفید بزنم.. ولی خب منم از اون پررو ها نیستم.. بلاخره یه گوشه کار و میگیرم 

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چی ❤️مگه من دیگه چی ازت میخوام؟؟ 😍.           

الانکه باردارم نمیزاره ولی بله کمکش میکنم گناه داره مادر همسرمه کمم نمیاد

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
1783

من خودم دختر بیخیالی نیستم 

ولی خب واقعا نمیذاره،با زور توی سفره چیدن و ظرف شستن کمک میکنم 

امام رضا جونم تو بهم قول دادی 😭❤خواهش میکنم برا حاجت رواییم ی صلوات از ته دل بفرست ،ب امام رضا بگو منو یادش نره😭 میگن 40 نفر از ته دل دعا کنن و مسلمان باشن،حاجت روا میشی 😭😭

درحدی ک یه لطفی کرده باشم ...

قبلا خودکشی میکردم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

هرکسی علاقه به کسب درآمد از طریق بیت کوین داشت درخواست بده براش توضیح بدم  راه و روشش رو🥰🥰                                                                                                         لازم به ذکره که بگم الان قیمت یک بیت کوین یازده هزار دلار رو هم عبور کرده😍
1794

مادرشوهر منم ترکه. من خودم آدم تنبلیم و کار نکردنم از روی بدجنسی نیس. خونه مامانم هم کار نمیکنم. خونه مادرشوهر توی انداختن و جمع کردن سفره کمک میکنم فقط. گاهی داوطلبانه سالادم درست میکنم. ولی بقیه کارا نه. مادرشوهرم خودش دختر هم سن من داره ولی هیچکاری نمیکنه واسه همین از منم توقع نداره کاری کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقتِ اولین سالگردِ ازدواجمون😍😍
من خونه خودمون به زور کار میکنم دلم نمیخواد خونه اونا کمک کنم اصن امشبم داشت با همسرم دعوام میشد

جایی میری زشته کمک نکنی حالا میخواد خونه مادر شوهر باشه یا یکی دیگه

تعجب میکنم از کسایی ک راحت میگن کمک نمیکنیم و بهونه میکنیم و...

واقعا جایی مهمونی میرید نباید ب میزبان کمک کنید؟ 

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
1718