2733
2734
مثل من میگم فقط تموم بشه برگردم خونم البته خونه مادر شوهر منظورمه

خب منم منظورم خونه مادرشوهر..وگرنه خونه بابای خودم ک دعوت نمیخوادبیشترشام اونجابودیم تاکرونای لعنتی اومد

خدایا شکرت..
هیچ بار.خودمون هروقت دوست داشته باشیم میریم.گاهی غذای خاصی باشه زنگ میزنن که فلان غذایی که دوست داری ...

ماهم همینجوریم قبل کرونا هرهفته جمعه ها ناهار خونه مادرشوهرم جمع میشدیم اما الان ن هرچندشب ی سرمیزنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم قراربرم یه مدت طبقه بالاخونه مادرشوهرم بشینم خودم خونه دارم ولی مجبورم...بنظرت میشه کناربیایی با ...

ببین من خانواده شوهرم درسته ایرادای خاص خودشون رو دارن ولی اونقد زهرآگین نیستن بدذات نیستن منم آدم سخت گیری اصلا نیستم 

ولی از همه مهم تر شوهرمه ک کاملا مستقل هستش و تعارف با کسی نداره اولویتش زندگی مشترکه واسه همین اجازه دخالت و این چیزا رو نمیده 

مهم ترین چیز همسر شماست اگه تعارف نداره با خانوادش مشکلی پیش نمیاد اصلا 

این کرونا یه خوبی هایی داشت از دست بعضی ها راحت شدیم  

آره خدایی من مجبوری روبوسی میکردم باهاشون....البته من گرم بودم ولی اوناسردبودن منم هردفعه میدمشون حرص میخوردم قرارروبوسی کنم اونم زورکی.... 

الان ازوقتی کرونااومده بهونه خوبی شد حتی تاالانم به مادرشوهرم دست  ندادم چه برسه به بوس😆عادت کردم

2731

ما که دعوتی نیستیم،منو دخترم از صبح میرسم خونه مادرم اونوقت اصرار کرد که شام بمونید و حوصله داشتم زنگ میزنم شوهرمم بیاد از سرکار اونجا اگر نمونم میگم شوهرم بیاد دنبالمون.ولی صد در صد شام میمونیم😂خونه مادرشوهرمم با شوهرم سر زدنی هرموقع بشه میریم چون اهل غذا درست کردنو تحویل گرفتن نیست

2738
ببین من خانواده شوهرم درسته ایرادای خاص خودشون رو دارن ولی اونقد زهرآگین نیستن بدذات نیستن منم آدم س ...

من به همسرم گفتم به شرطی میام مامانت دخالت نکنه ...گفت نه نمیکنه خیالت راحت...ولی اگه ببینم چیزی بهش بگم حمایت نکنه خدایی جمع میکنم میبام خونم....

گرچه همسرم  بااینکه پشت ماست...ولی جدال بامادرش میدونم میخوادماست مالی کنه طرف حق نگیره😑ازاین اخلاقاداره

ماهم همینجوریم قبل کرونا هرهفته جمعه ها ناهار خونه مادرشوهرم جمع میشدیم اما الان ن هرچندشب ی سرمیزنی ...

کلا یه مدت اکثرا بی حوصله شدن.قبلا خیلی راحت تر کنار هم بودیم به جز بحث کرونا.قبل اون.ما الان بیشتر بعد شام میریم یا شرایط روحی و زندگی طرفو میسنجیم بعد میریم.گرونی و خیلی چیزا موثره.فعلا هرچی کمتر بری بهتره از هر نظر.ما هم بیشتر به صرف کوفته دلمه و آبگوشت میریم😋😋

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2706