2733
2734

همیشه هم معجزه دیدم اینبار چن وقت پیش همسرم ورشکست شد و دیکه صفر شدیم و واقعا ناله میکردم میگفتم خدایا من هر فکری کنم هیج معجزه ای اصلا وجود نداره  و دعا میکردم خدایا معجزتوونشون بده تا دیشب همسرم اومد بهم گفت ی آقایی بهش پیشنهاد ی کار خیلی عالی داده گفته تمام هزینهای اولی از خودم واقعا این معجزه نیست چیه؟؟؟بنظرتون چرا دعاهام قبول میشن

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا نداره بگو خدارو شکر الحمدلله

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲

عالیه گلم این نشون میده چقد نفست حقه 

اگ میشا واس منم دعا کن ی بخت خوبی گیرم بیاد و همه دخترای مجرد انشالله ♥️♥️♥️♥️

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2706