2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم آجی به صورت من چی میگن کشیده گرده چی 

تو فرم این عکس صورتت گرده ولی نه گرد تپل گونه داری قشنگه

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2728
طلام که سفارش دادم😊

یه طرحی میزدی بهش

میخوای مال منو ببینی؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738
من اصلا دست نزدم آریشگاه هم نرفتم یه عروسی داشتیم خودم تو خونه خودم درست کردم عکس میدم 

خوشگلی

صورت من خیلی لاغره😣

کرد یا لر هستید؟؟؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
عزیزم😍😍 منم ایشون رو دوست دارم😁😁😁

قشنگ بازی میکنه

تو همه حالات هم نمیتونه جلو خندشو بگیره لبخنده مشخصه تو صورتش😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
یه طرحی میزدی بهش میخوای مال منو ببینی؟

از قصد ساده سفارش دادم 

که هیچ وقت از مد نیفته

بزار ببینم؟؟؟👀👀👀

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706