1803
1810

منو همه ديدن😂😂😂تازه از پربازديدا در اومد😂

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑

لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس

1805

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.          🌺🍃🍃می‌گویند روزی یک نقاش بزرگ در عرض سه دقیقه یک نقاشی کشید و قیمت هنگفتی بر روی آن گذاشت!؟خریدار با این قیمت گذاری مخالفت کرد و این قیمت‌ را برای سه دقیقه کار ، منصفانه ندانست ....نقاش بزرگ در پاسخ او گفت :این کار در واقع در سی سال و سه دقیقه انجام گرفته ، سی سالی که به آموزش و پیشرفت فردی و تجربه اندوختن گذشت و تو ندیدی به اضافه‌ی این سه دقیقه که تو دیدی!برخی افراد گمان می‌کنند که افراد موفق از خوش شانسی ، استعداد ذاتی ، یا نعمت الهی خاصی برخوردارند ، اما در واقع پشت هر موفقیت پایدار ، مدت‌ها تلاش طاقت فرسا وجود دارد.🍃🌺🍃
1783

طلام که سفارش دادم😊

من عاشقِ شهدااااام 💚                                                شهید ابراهیم هادی داداشمِ   💙                                من دخترِ شهید قاسم سلیمانی اَم   💜                            شهید احمد پلارک   💛                                                شهید یوسف قربانی   💚                                             شهید حبیب الله دربری پور  💙                                     شهید احمد نیّری  💜                                                  خیلی دوستتون دارم 😊😊😊😊
1794

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.          🌺🍃🍃می‌گویند روزی یک نقاش بزرگ در عرض سه دقیقه یک نقاشی کشید و قیمت هنگفتی بر روی آن گذاشت!؟خریدار با این قیمت گذاری مخالفت کرد و این قیمت‌ را برای سه دقیقه کار ، منصفانه ندانست ....نقاش بزرگ در پاسخ او گفت :این کار در واقع در سی سال و سه دقیقه انجام گرفته ، سی سالی که به آموزش و پیشرفت فردی و تجربه اندوختن گذشت و تو ندیدی به اضافه‌ی این سه دقیقه که تو دیدی!برخی افراد گمان می‌کنند که افراد موفق از خوش شانسی ، استعداد ذاتی ، یا نعمت الهی خاصی برخوردارند ، اما در واقع پشت هر موفقیت پایدار ، مدت‌ها تلاش طاقت فرسا وجود دارد.🍃🌺🍃
1774