2410
2553
عنوان

خانما بدون جبهه گیری بگین زندگی تو یک ساختمان با مادرشوهر چجوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 90 پست
بنظرم پسري ك توانايي تهيه مسكن نداره اصلا زن نگيره بهتره

اونوقت باید نود درصد ازدواجا کنسل بشن

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
من ٥ سال باهاشون تو يه ساختمون بودم ولي واحدا جدا بود دخترم دنيا اومد اونجا انقدر  دخالت كرد ...

خیلی ناراحت شدم عزیزم خدا جوابشون رو بده 

خوب شد تاپیک زدم خودم اکثرا ناراضین منم همچی دل خوش ندارم پس بیخیال میشم

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ناراحت شدم عزیزم خدا جوابشون رو بده  خوب شد تاپیک زدم خودم اکثرا ناراضین منم همچی دل خوش ...

مسكلاتت بعده بچه دار شدن بيشتر ميشه باهاشون

چون فقط ميخان دخالت كنن 

و بچه ت تربيتش دوگانه ميشه

ب همسرت بگو باشه با مادرت شريكي بساز ولي بعده ساخت سهمتى بردار بريم يجاي ديگه مستقل باشيم

تورو خداااااااا لايك نكنين
2456
بخدا سري ك درد نميكنه دستمال نميبندن خودم تحربه شو دارم ب دشمنمم توصيه نميكنم

اونوقت جونای مجرد زیادشدن ازدواج نکردن فساد جامعه بالامیره زندگی اون ده درصو متاهل هم به خطر میندازن .هرچند تو جامعه ما کم و بیس اینو  هست

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
بعد یه چیز دیگه هم دقت کن اگه شریکی خونه ساختین کارت سختتر میشه .چون ممکنه به هر دلیلی تصمیم به رفتن ...

دقیقا همین مشکلم داریم نصف ی واحد ک پول میدیم ب نام ما بقیش باباش

و گفته من واحدمو نمیفروشم ب غریبه مگرررررر اینکه خودم پول داشته باشم ازتون اون ۳ دنگ رو هم بخرم 

بخاطر اینم مردد شدم

دقیقا همین مشکلم داریم نصف ی واحد ک پول میدیم ب نام ما بقیش باباش و گفته من واحدمو نمیفروشم ب غریبه ...

ممکنه هیچ وقت نتونن پولتونو بدن یا سر موقع بدن  .و حتی جای دیگه برین نمیتونید اینو بدین رهن یا کرایه چون احتمالا دوست ندارن غریبا بیاد تو ساختمون...ولی اگا راه دیگه ای نداری برا خونه دار شدن قبول کن چون خونه دار شدن خیلی سخته ...پدر خوبی باشه کمکتون کنه جدا بخرین 

2714
مسكلاتت بعده بچه دار شدن بيشتر ميشه باهاشون چون فقط ميخان دخالت كنن  و بچه ت تربيتش دوگانه مي ...

منم از این میترسم تربیت بچه هاش بنظرم خوب نیست و خیلی سطح پایینن و کمی بیشعور نمیگم خودم عالیم ولی خب تربیت اونارو نمیپسندم برای بچم

واینکه  نصف ی واحد ک پول میدیم ب نام ما بقیش باباش

و باباش گفته من واحدمو نمیفروشم ب غریبه مگرررررر اینکه خودم پول داشته باشم ازتون اون ۳ دنگ رو هم بخرم 

ممکنه هیچ وقت نتونن پولتونو بدن یا سر موقع بدن  .و حتی جای دیگه برین نمیتونید اینو بدین رهن یا ...

درسته دقیقا بیخیال دیگه فکرشم نمیکنم  چون میدونم دخالتها بی اندازه میشه و منم بی زبونم نمیتونم جلوشونو بگیرم

من مادر شوهر بدو میتونم تحمل کنم اما جاری بد رو اصلا .. و متاسفانه مادر شوهر و ۶ تا جاری در یک ساختمان و واحدهای جدا زندگی میکنیم البته فعلا ۴ تا جاری مستقر هستن من هنوز نامزدم 

2706