2733
2734
عنوان

علائم اندومتریوز رو میدونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 129 پست
سلامت باشید ممنونم از قلب مهربونتون.مشخصه که تک‌تک حرفای شماهارو اویزه گوشام کردم خدا خواهراتون ...

قربونت بشم خوشحالم حرفام بدردت خورده گلم.منم مث خاهرت.ممنون همچنین شما راسی چندسالته؟؟من ۱۹سالمه

قربونت بشم خوشحالم حرفام بدردت خورده گلم.منم مث خاهرت.ممنون همچنین شما راسی چندسالته؟؟من ۱۹سالمه

سلامت باشی قندکم❤

قربون شوما خواهر مهربون

من ۲۵سالمه

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روکینو ک شروع کرد حالت تهوع نداشت.. اما سرخود استفاده نکن گلم

چشم🥰

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2728
2738
من از دکترم شنیدم داخل رحم تیر میکشه و  دردداره  

بله متاسفانه!!

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدانکنه اجی بزرگه

❤❤❤