2733
2734
عنوان

اه خسته شدم خواستگارم کلا خیلی مثبته

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم می عقدمیکنید

عزیزم معلوم نیست کی

احتمالا پنج شش ماه دیگه ارتباطمون ادامه داشته باشه بعد. 

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان
اون 41 من 31 جفتمون پیریم   . ولی اون انگار خیلی دیگه نسل قدیمه. کلا مدل تایپش ادبی ...

آخیی عزیزم ن بابا کجا پیرید هنوز وقت دارید انشالله خیلییییی خوشبخت بشید گلم اتفاقا اینجوری بهتره بابا اون پسرایی ک چرتو پرت گو هستن رو من دوس ندارم 

در تاریخ🎀 99/9/9🎀 من به بزگترین و مهمترین آرزوم رسیدم😍خدایا شکرت❤🙏
2728

گول پیامارو نخورید بابای من ۵۵سالشه توتلگرام ووایستا یه جوری چت میکنهو اظهارنظر میکنه که من با ۲۵سال سن بلد نیستم ،،اون سری به زنه میگفت ،،دست مریزاد میگم بهتون بانوبابت این حسن انتخاب،،..بهتمامی کائنات قسم درطول زندگیم ازکلمه دست مریزاد استفاده نکردم،

حالا توخونه شمره هااا مردک هیییز و...

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  
😂😂😂 اون روشو بکش بیرون 

حتما

باید رونمایی کنم ازش

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

دلم خواس ببینمش  

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738
آخیی عزیزم ن بابا کجا پیرید هنوز وقت دارید انشالله خیلییییی خوشبخت بشید گلم اتفاقا اینجوری بهتره باب ...

ممنون عزیزم

اره فقط دعا کن شاعر نباشه واقعا حوصله ندارم همش شعر بخونه برام

همسر من اوایلش هی شعر می خوند 

اه حوصله مو سر برده بود

خدارو شکر 

شعر و شاعریش بعد عروسی خشک شد😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
همسر من اوایلش هی شعر می خوند  اه حوصله مو سر برده بود خدارو شکر  شعر و شاعریش بعد عروس ...

خدا رو شکر  

اون 41 من 31 جفتمون پیریم   . ولی اون انگار خیلی دیگه نسل قدیمه. کلا مدل تایپش ادبی ...

اين چه حرفيه چرا پير؟ مگه به سنه؟ من ٢٦ سالمه شوهرم ٤٦ و اصلا هم بهش نميخوره خيلي هم عاليه مرد ك سنش بالا باشه بنظر من خيلي زندگي موفق تر خواهد بود، اصلا هم پير نيستين

یاد چت عمم افتادم کلن کتابی حرف مینویسه ،،،اون سری پسر اون عمم (حسین)پاش شکست بابام بردش بیمارستان ،عمم پیام میده حسین چه شد؟؟؟بابامم جواب میده وای حسین کشته شد

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  

ویاد خودم افتادم

یه خواستگار داشتم مثبت و مذهبی خشک سه جلسه خواستگاری میمود همش حدیث میگفت

من خودم مذهبی معمولیم ایشون خیلی مذهبی بودنند، ایشاا هر کجا باشند صحیح سالم و خوشبخت شده باسند

2706