2726
عنوان

دخترم نمیخوابه ،داغون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 74 پست
دم گرده زیره ورازیانه رو شبها با شیر خشک قاطی کن بجا اب بهش بده من برا پسرم اینطور میکردم غذای نفخ د ...

نفخش خیلی زیاده 

دلدرد داره نمیخوابه ولی دایمتیکون میدم برا نفخش زیاد اثر نداره

از فردا رازیانه دم میکنم ،حداقل خودم بخورم ،ببینم اثر داره

شیرم زیاده ،ولی تا غلیظ میشه گریه میکنه نمیخوره شیرخشک کمکی میدم ،نمیخوابه ،بخوابه هم نیم ساعت بعد ...

دلش بخدا درد داره من دوتا بچه بزرگ کردم پسرم الان 17ماهشه،اینو یکم نبات بده بخدا عیب نداره بده بخوره اروم میشه میخوابه گناه داره طفلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفخش خیلی زیاده  دلدرد داره نمیخوابه ولی دایمتیکون میدم برا نفخش زیاد اثر نداره از فردا رازیا ...

از پارچه بگذرون اب خالیش بهش بده به خود بچه اثرش بیشتر تو این سن دایمتیکون تثر ندتره این دترو تا اونجا که میدونم برا ۴۰ روزگیه همین الان بلند شو به انداز یه لیوان اب جوش کن بعد ده دقیقه از صافی بگذرون شیشه شیر بذار داخل اب سرد بهش بده من که شبای که نمیخوابه بهش میدم شب خیلی درازه

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
2728
امتحان کردم  چشاش گرم میشه ولی تا سینه امو میکشم بیرون بیدار میشه

خب بذار کامل خوابش ببره . من صبر میکردم پسرم خودش خوابش ببره .خود به خود سینه از دهنش میمومد بیرون 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
اسی قنداق و نبات داغ و شیر خشک و آب و نشاسته و... هیچی نمیخوادا الکی عیب نزاری روبچه ت... اگ وزن گیر ...

وااا چی بگم 

دختر من تا میرسه به قسمت چرب شیرم ،سینمو ول میکنه و گریه میکنه 

وزن گیریشو نمیدونم چون نارس بدنیا اومد ،وزن نمیگرفت حالا نمیدونم شیرم چرب نبود یا نمیتونست بمکه و...

دکتر گفت ۳وعده شیرخشک بده

چند وقتشه ؟ ببین من خودم شیرم ابکیه ، اصلا بچه رو سیر نمیکنه ، مدام شیر میخوره ولی تا شیر خشک ندم سی ...

من شیرم خوبه ،لباسمو خیس میکنه 

اکثر مواقع باشیرم سیر میشه ولی تا به قسمت غلیظ شیرم میرسه سینمو پس میزنه

برعکس من اول شیر خودمو میدم ببینم سیر نشده ۶۰سی سی شیرخشک میدم بعضی مواقع ۶۰سی سی رو هم کامل نمیخوره چون قبلش شیرخودمو خورده

بچه شما چند ماهشه؟

شیرخشک کمکی میدم بهش اول شیر خودمو میدم ، میبینم سیر نشده ۶۰سی سی هم شیر خشک میدم  بعضی وقتا ...

بچه منم اینجوربودالان خودت هم استرس بیخوابی داری شیرت کم شده خواب بچه ام ظاهرابهم ریخته زوری نخوابونش بزارهروقت خسته شدخودش میخوابه خودتم استراحت کن اینجوری ازپامیوفتی من تازه ۳هفتس افتاده روروال بزرگتربشن بهترمیشن چندروزدیگه سختیات تموم میشه

خدایاشکرت
خب بذار کامل خوابش ببره . من صبر میکردم پسرم خودش خوابش ببره .خود به خود سینه از دهنش میمومد بیرون&n ...

منم اکثر مواقع سینمو نمیکشم ،خوابش که میبره از دهنش در میاد باز بیدار میشه😭

2706